Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
3:0
Legia Warszawa KS
Młodzik Radom
1:4
Polonia Warszawa
Sarmata Warszawa
1:3
Unia Warszawa
Białe Orły Warszawa
3:1
Znicz Pruszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
3:2
Młodzik Radom
Polonia Warszawa
1:0
Białe Orły Warszawa
Legia Warszawa KS
5:2
Unia Warszawa
Znicz Pruszków
2:1
Sarmata Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
2:5
Legia Warszawa KS
Białe Orły Warszawa
1:1
MKS Piaseczno
Sarmata Warszawa
1:2
Polonia Warszawa
Unia Warszawa
1:2
Znicz Pruszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:1
Sarmata Warszawa
Młodzik Radom
1:4
Białe Orły Warszawa
Polonia Warszawa
2:0
Unia Warszawa
Legia Warszawa KS
1:0
Znicz Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Białe Orły Warszawa
0:2
Legia Warszawa KS
Sarmata Warszawa
4:1
Młodzik Radom
Unia Warszawa
2:2
MKS Piaseczno
Znicz Pruszków
1:2
Polonia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:0
Unia Warszawa
Legia Warszawa KS
1:4
Polonia Warszawa
Białe Orły Warszawa
1:0
Sarmata Warszawa
MKS Piaseczno
2:1
Znicz Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:3
MKS Piaseczno
Sarmata Warszawa
0:2
Legia Warszawa KS
Unia Warszawa
0:3
Białe Orły Warszawa
Znicz Pruszków
3:4
Młodzik Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
3:5
Młodzik Radom
Legia Warszawa KS
2:0
MKS Piaseczno
Unia Warszawa
0:1
Sarmata Warszawa
Znicz Pruszków
2:2
Białe Orły Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
3:2
MKS Piaseczno
Białe Orły Warszawa
0:3
Polonia Warszawa
Unia Warszawa
1:3
Legia Warszawa KS
Sarmata Warszawa
4:2
Znicz Pruszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:3
Białe Orły Warszawa
Polonia Warszawa
5:3
Sarmata Warszawa
Legia Warszawa KS
0:0
Młodzik Radom
Znicz Pruszków
2:2
Unia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Białe Orły Warszawa
4:1
Młodzik Radom
Sarmata Warszawa
1:2
MKS Piaseczno
Unia Warszawa
0:3
Polonia Warszawa
Znicz Pruszków
2:3
Legia Warszawa KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:0
Unia Warszawa
Młodzik Radom
3:0
Sarmata Warszawa
Legia Warszawa KS
0:1
Białe Orły Warszawa
Polonia Warszawa
4:0
Znicz Pruszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:6
Legia Warszawa KS
Sarmata Warszawa
0:2
Białe Orły Warszawa
Unia Warszawa
1:1
Młodzik Radom
Znicz Pruszków
4:1
MKS Piaseczno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:1
Polonia Warszawa
Legia Warszawa KS
4:1
Sarmata Warszawa
Białe Orły Warszawa
3:2
Unia Warszawa
Młodzik Radom
6:1
Znicz Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości