zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
Pauza
Orlęta Warszawa
1:2
Laura Chylice
Cezar Konstancin
5:2
Partyzant Leszno
Znicz Pruszków
3:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
2:3
Orlęta Warszawa
Partyzant Leszno
4:0
Laura Chylice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pauza
Cezar Konstancin
3:1
Znicz Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
3:1
GLKS Nadarzyn
Orlęta Warszawa
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Cezar Konstancin
Pauza
Znicz Pruszków
1:1
Partyzant Leszno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
Pauza
Cezar Konstancin
4:0
Orlęta Warszawa
Partyzant Leszno
4:4
GLKS Nadarzyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:2
Laura Chylice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Laura Chylice
1:3
Cezar Konstancin
Partyzant Leszno
Pauza
Orlęta Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Warszawa
Pauza
Cezar Konstancin
4:0
GLKS Nadarzyn
Partyzant Leszno
3:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków
10:0
Laura Chylice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
Pauza
Orlęta Warszawa
2:2
Partyzant Leszno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:0
Cezar Konstancin
GLKS Nadarzyn
0:2
Znicz Pruszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
Pauza
Laura Chylice
0:3
Orlęta Warszawa
Partyzant Leszno
1:4
Cezar Konstancin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
Znicz Pruszków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
0:3
Partyzant Leszno
Orlęta Warszawa
1:1
GLKS Nadarzyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pauza
Znicz Pruszków
6:4
Cezar Konstancin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
3:0
Laura Chylice
Cezar Konstancin
Pauza
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:1
Orlęta Warszawa
Partyzant Leszno
1:5
Znicz Pruszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
Pauza
GLKS Nadarzyn
2:3
Partyzant Leszno
Laura Chylice
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Orlęta Warszawa
5:2
Cezar Konstancin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cezar Konstancin
3:0
Laura Chylice
Partyzant Leszno
Pauza
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:3
GLKS Nadarzyn
Znicz Pruszków
3:1
Orlęta Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
2:1
Cezar Konstancin
Laura Chylice
0:3*
Znicz Pruszków
Orlęta Warszawa
Pauza
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:4
Partyzant Leszno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Laura Chylice
Pauza
Cezar Konstancin
7:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Partyzant Leszno
8:1
Orlęta Warszawa
Znicz Pruszków
5:0
GLKS Nadarzyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości