Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
Pauza
MOSiR Mońki
3:2
Stal Radomsko
AZS UW Warszawa
9:2
DAF Płońsk
KS Teresin
6:0
Wissa Szczuczyn
Jantar Ostrołęka
1:8
Pelikan Łowicz
Piastovia Piastów
0:3
KS Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
Pauza
DAF Płońsk
6:2
Jantar Ostrołęka
Pelikan Łowicz
1:2
MOSiR Mońki
Stal Radomsko
1:3
Piastovia Piastów
KS Raszyn
4:2
KS Teresin
UMKS Zgierz
0:3
AZS UW Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
Pauza
MOSiR Mońki
3:1
DAF Płońsk
KS Teresin
1:3
Stal Radomsko
Wissa Szczuczyn
1:9
KS Raszyn
Piastovia Piastów
0:3
Pelikan Łowicz
Jantar Ostrołęka
2:8
UMKS Zgierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
DAF Płońsk
2:5
Piastovia Piastów
UMKS Zgierz
0:4
MOSiR Mońki
Pelikan Łowicz
2:1
KS Teresin
AZS UW Warszawa
3:2
Jantar Ostrołęka
Stal Radomsko
3:0*
Wissa Szczuczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ostrołęka
Pauza
KS Raszyn
5:1
Stal Radomsko
MOSiR Mońki
3:1
AZS UW Warszawa
Wissa Szczuczyn
0:4
Pelikan Łowicz
Piastovia Piastów
4:2
UMKS Zgierz
KS Teresin
3:1
DAF Płońsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Radomsko
Pauza
DAF Płońsk
3:0*
Wissa Szczuczyn
UMKS Zgierz
3:4
KS Teresin
Pelikan Łowicz
0:2
KS Raszyn
Jantar Ostrołęka
2:2
MOSiR Mońki
AZS UW Warszawa
2:1
Piastovia Piastów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mońki
Pauza
KS Teresin
2:1
AZS UW Warszawa
Stal Radomsko
3:1
Pelikan Łowicz
KS Raszyn
5:0
DAF Płońsk
Wissa Szczuczyn
0:4
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
6:1
Jantar Ostrołęka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
Pauza
MOSiR Mońki
2:2
Piastovia Piastów
UMKS Zgierz
0:3
KS Raszyn
DAF Płońsk
4:1
Stal Radomsko
AZS UW Warszawa
5:0
Wissa Szczuczyn
Jantar Ostrołęka
1:4
KS Teresin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
Pauza
KS Raszyn
3:0
AZS UW Warszawa
Stal Radomsko
2:2
UMKS Zgierz
MOSiR Mońki
2:0
KS Teresin
Wissa Szczuczyn
0:12
Jantar Ostrołęka
Pelikan Łowicz
2:0
DAF Płońsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
DAF Płońsk
Pauza
MOSiR Mońki
4:1
Wissa Szczuczyn
UMKS Zgierz
1:4
Pelikan Łowicz
AZS UW Warszawa
2:0
Stal Radomsko
Piastovia Piastów
5:1
KS Teresin
Jantar Ostrołęka
2:7
KS Raszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
Pauza
DAF Płońsk
0:5
UMKS Zgierz
Stal Radomsko
8:1
Jantar Ostrołęka
KS Raszyn
3:3
MOSiR Mońki
Wissa Szczuczyn
0:9
Piastovia Piastów
Pelikan Łowicz
3:1
AZS UW Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
Pauza
Wissa Szczuczyn
0:4
KS Teresin
Pelikan Łowicz
5:0
Jantar Ostrołęka
KS Raszyn
1:2
Piastovia Piastów
DAF Płońsk
1:2
AZS UW Warszawa
Stal Radomsko
1:4
MOSiR Mońki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
Pauza
MOSiR Mońki
2:2
Pelikan Łowicz
KS Teresin
1:1
KS Raszyn
Piastovia Piastów
4:1
Stal Radomsko
AZS UW Warszawa
2:0
UMKS Zgierz
Jantar Ostrołęka
5:2
DAF Płońsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
Pauza
KS Raszyn
5:1
Wissa Szczuczyn
UMKS Zgierz
4:1
Jantar Ostrołęka
DAF Płońsk
1:6
MOSiR Mońki
Stal Radomsko
2:4
KS Teresin
Pelikan Łowicz
3:0
Piastovia Piastów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
MOSiR Mońki
6:0
UMKS Zgierz
KS Teresin
1:1
Pelikan Łowicz
Piastovia Piastów
3:0*
DAF Płońsk
Wissa Szczuczyn
3:0*
Stal Radomsko
Jantar Ostrołęka
2:5
AZS UW Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ostrołęka
Pauza
Stal Radomsko
1:3
KS Raszyn
AZS UW Warszawa
2:0
MOSiR Mońki
UMKS Zgierz
0:6
Piastovia Piastów
DAF Płońsk
0:3
KS Teresin
Pelikan Łowicz
3:0*
Wissa Szczuczyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Radomsko
Pauza
Wissa Szczuczyn
0:3*
DAF Płońsk
MOSiR Mońki
8:3
Jantar Ostrołęka
Piastovia Piastów
2:0
AZS UW Warszawa
KS Raszyn
1:2
Pelikan Łowicz
KS Teresin
3:0
UMKS Zgierz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mońki
Pauza
UMKS Zgierz
3:0*
Wissa Szczuczyn
DAF Płońsk
0:5
KS Raszyn
AZS UW Warszawa
3:3
KS Teresin
Pelikan Łowicz
5:0
Stal Radomsko
Jantar Ostrołęka
4:6
Piastovia Piastów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
Pauza
Wissa Szczuczyn
0:3*
AZS UW Warszawa
Stal Radomsko
7:0
DAF Płońsk
KS Teresin
4:0
Jantar Ostrołęka
Piastovia Piastów
5:2
MOSiR Mońki
KS Raszyn
4:1
UMKS Zgierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
Pauza
MOSiR Mońki
2:5
KS Teresin
UMKS Zgierz
2:1
Stal Radomsko
DAF Płońsk
1:4
Pelikan Łowicz
AZS UW Warszawa
0:3
KS Raszyn
Jantar Ostrołęka
3:0*
Wissa Szczuczyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
DAF Płońsk
Pauza
Pelikan Łowicz
3:0
UMKS Zgierz
KS Raszyn
5:1
Jantar Ostrołęka
KS Teresin
2:0
Piastovia Piastów
Stal Radomsko
0:3
AZS UW Warszawa
Wissa Szczuczyn
0:3*
MOSiR Mońki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
Pauza
MOSiR Mońki
1:3
KS Raszyn
AZS UW Warszawa
0:1
Pelikan Łowicz
UMKS Zgierz
10:2
DAF Płońsk
Piastovia Piastów
3:0*
Wissa Szczuczyn
Jantar Ostrołęka
8:1
Stal Radomsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości