zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Pauza
DTS Helios Eko-Sport Białystok
5:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Piastovia Piastów
4:0
Mosir Bielsk Podlaski
UKS II SMS Łódź
3:1
Pelikan Łowicz
AZS UW Warszawa
3:0
UMKS Zgierz
KS Teresin
9:2
Jantar Ostrołęka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
0:4
KS Teresin
Mosir Bielsk Podlaski
2:4
DTS Helios Eko-Sport Białystok
MUKS Tomaszów Mazowiecki
3:0
UKS II SMS Łódź
Pelikan Łowicz
5:1
Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka
2:5
AZS UW Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
Pauza
DTS Helios Eko-Sport Białystok
0:5
Pelikan Łowicz
KS Teresin
5:0
Mosir Bielsk Podlaski
Piastovia Piastów
3:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
UMKS Zgierz
2:4
Jantar Ostrołęka
AZS UW Warszawa
2:1
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ostrołęka
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:1
DTS Helios Eko-Sport Białystok
UKS Ząbkovia Ząbki
4:2
UMKS Zgierz
Mosir Bielsk Podlaski
0:1
AZS UW Warszawa
UKS II SMS Łódź
5:1
Piastovia Piastów
Pelikan Łowicz
1:0
KS Teresin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
Pauza
DTS Helios Eko-Sport Białystok
1:3
UKS II SMS Łódź
UMKS Zgierz
2:1
Mosir Bielsk Podlaski
KS Teresin
0:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Jantar Ostrołęka
2:10
UKS Ząbkovia Ząbki
AZS UW Warszawa
0:2
Pelikan Łowicz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:0
AZS UW Warszawa
Pelikan Łowicz
6:1
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
7:1
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Mosir Bielsk Podlaski
4:1
Jantar Ostrołęka
UKS II SMS Łódź
2:0
KS Teresin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
7:2
Mosir Bielsk Podlaski
Jantar Ostrołęka
1:5
Pelikan Łowicz
UMKS Zgierz
0:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
KS Teresin
0:2
Piastovia Piastów
AZS UW Warszawa
2:4
UKS II SMS Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mosir Bielsk Podlaski
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
3:1
Jantar Ostrołęka
Pelikan Łowicz
4:0
UKS Ząbkovia Ząbki
Piastovia Piastów
1:0
AZS UW Warszawa
UKS II SMS Łódź
5:1
UMKS Zgierz
DTS Helios Eko-Sport Białystok
3:3
KS Teresin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
4:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Jantar Ostrołęka
1:4
UKS II SMS Łódź
UMKS Zgierz
2:2
Piastovia Piastów
Mosir Bielsk Podlaski
0:7
Pelikan Łowicz
AZS UW Warszawa
6:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
5:0
Jantar Ostrołęka
UKS II SMS Łódź
3:0*
UKS Ząbkovia Ząbki
DTS Helios Eko-Sport Białystok
6:0
UMKS Zgierz
KS Teresin
0:1
AZS UW Warszawa
MUKS Tomaszów Mazowiecki
7:1
Mosir Bielsk Podlaski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
Pauza
Pelikan Łowicz
2:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
UKS Ząbkovia Ząbki
4:0
Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka
5:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Mosir Bielsk Podlaski
0:7
UKS II SMS Łódź
UMKS Zgierz
2:1
KS Teresin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Pelikan Łowicz
1:2
UKS II SMS Łódź
UKS Ząbkovia Ząbki
2:2
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Jantar Ostrołęka
0:2
KS Teresin
UMKS Zgierz
1:2
AZS UW Warszawa
Mosir Bielsk Podlaski
2:2
Piastovia Piastów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
Pauza
KS Teresin
9:0
UKS Ząbkovia Ząbki
Piastovia Piastów
0:3
Pelikan Łowicz
UKS II SMS Łódź
1:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
DTS Helios Eko-Sport Białystok
9:0
Mosir Bielsk Podlaski
AZS UW Warszawa
3:2
Jantar Ostrołęka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
8:0
Piastovia Piastów
Pelikan Łowicz
1:1
DTS Helios Eko-Sport Białystok
UKS Ząbkovia Ząbki
1:5
AZS UW Warszawa
Jantar Ostrołęka
2:1
UMKS Zgierz
Mosir Bielsk Podlaski
0:5
KS Teresin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ostrołęka
Pauza
KS Teresin
0:0
Pelikan Łowicz
Piastovia Piastów
1:3
UKS II SMS Łódź
DTS Helios Eko-Sport Białystok
0:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
UMKS Zgierz
2:2
UKS Ząbkovia Ząbki
AZS UW Warszawa
6:0
Mosir Bielsk Podlaski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:2
KS Teresin
Pelikan Łowicz
1:0
AZS UW Warszawa
UKS Ząbkovia Ząbki
3:4
Jantar Ostrołęka
UKS II SMS Łódź
3:0*
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Mosir Bielsk Podlaski
3:3
UMKS Zgierz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
Pauza
KS Teresin
3:1
UKS II SMS Łódź
UMKS Zgierz
1:4
Pelikan Łowicz
DTS Helios Eko-Sport Białystok
0:1
Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka
6:0
Mosir Bielsk Podlaski
AZS UW Warszawa
2:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
5:1
UMKS Zgierz
UKS II SMS Łódź
3:1
AZS UW Warszawa
Piastovia Piastów
1:0
KS Teresin
Pelikan Łowicz
3:0*
Jantar Ostrołęka
Mosir Bielsk Podlaski
4:4
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mosir Bielsk Podlaski
Pauza
KS Teresin
2:0
DTS Helios Eko-Sport Białystok
UKS Ząbkovia Ząbki
0:3
Pelikan Łowicz
Jantar Ostrołęka
1:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
UMKS Zgierz
1:1
UKS II SMS Łódź
AZS UW Warszawa
0:1
Piastovia Piastów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
3:0*
UKS Ząbkovia Ząbki
Pelikan Łowicz
7:1
Mosir Bielsk Podlaski
Piastovia Piastów
2:1
UMKS Zgierz
UKS II SMS Łódź
4:1
Jantar Ostrołęka
DTS Helios Eko-Sport Białystok
1:5
AZS UW Warszawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
2:17
UKS II SMS Łódź
AZS UW Warszawa
2:0
KS Teresin
Jantar Ostrołęka
3:4
Piastovia Piastów
UMKS Zgierz
1:1
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Mosir Bielsk Podlaski
0:4
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
4:0
Pelikan Łowicz
KS Teresin
3:0
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
4:0
UKS Ząbkovia Ząbki
UKS II SMS Łódź
- : -
Mosir Bielsk Podlaski
DTS Helios Eko-Sport Białystok
3:1
Jantar Ostrołęka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości