zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
2:2
Błonianka II Błonie
LKS II Chlebnia
5:5
Orzeł Kampinos
Wrzos Międzyborów
1:1
Passovia Pass
Zaborowianka Zaborów
1:0
Partyzant Leszno
UKS Ołtarzew
2:3
LKS Osuchów
Promyk Nowa Sucha
3:0
KS Piast Feliksów
FC Płochocin
1:8
Milan Milanówek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
10:0
KS Piast Feliksów
Milan Milanówek
1:0
LKS II Chlebnia
UKS Ołtarzew
3:2
Ryś Laski
Passovia Pass
4:1
Promyk Nowa Sucha
Partyzant Leszno
2:1
Wrzos Międzyborów
Orzeł Kampinos
3:1
Zaborowianka Zaborów
Błonianka II Błonie
3:0
FC Płochocin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
4:2
Orzeł Kampinos
Ryś Laski
0:4
LKS Osuchów
Zaborowianka Zaborów
1:2
Milan Milanówek
Promyk Nowa Sucha
2:5
Partyzant Leszno
FC Płochocin
0:9
UKS Ołtarzew
KS Piast Feliksów
1:2
Passovia Pass
LKS II Chlebnia
2:3
Błonianka II Błonie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
0:3
Zaborowianka Zaborów
Ryś Laski
3:2
FC Płochocin
LKS Osuchów
3:1
Passovia Pass
Milan Milanówek
7:1
Wrzos Międzyborów
UKS Ołtarzew
2:4
LKS II Chlebnia
Partyzant Leszno
4:3
KS Piast Feliksów
Orzeł Kampinos
0:6
Promyk Nowa Sucha
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
2:2
Ryś Laski
Zaborowianka Zaborów
2:0
UKS Ołtarzew
Promyk Nowa Sucha
1:3
Milan Milanówek
Passovia Pass
3:0
Partyzant Leszno
FC Płochocin
0:3
LKS Osuchów
KS Piast Feliksów
2:8
Orzeł Kampinos
Wrzos Międzyborów
4:5
Błonianka II Błonie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
5:0
Zaborowianka Zaborów
LKS Osuchów
3:0
Partyzant Leszno
Milan Milanówek
3:0
KS Piast Feliksów
UKS Ołtarzew
3:2
Wrzos Międzyborów
Orzeł Kampinos
1:4
Passovia Pass
Błonianka II Błonie
3:1
Promyk Nowa Sucha
FC Płochocin
3:4
LKS II Chlebnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:2
LKS Osuchów
Wrzos Międzyborów
2:2
Ryś Laski
Zaborowianka Zaborów
9:2
FC Płochocin
Promyk Nowa Sucha
8:1
UKS Ołtarzew
Passovia Pass
0:1
Milan Milanówek
Partyzant Leszno
0:0
Orzeł Kampinos
KS Piast Feliksów
7:1
Błonianka II Błonie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
4:0
Zaborowianka Zaborów
Ryś Laski
0:1
Promyk Nowa Sucha
LKS Osuchów
7:0
Orzeł Kampinos
Milan Milanówek
5:0
Partyzant Leszno
UKS Ołtarzew
3:4
KS Piast Feliksów
FC Płochocin
1:9
Wrzos Międzyborów
Błonianka II Błonie
2:1
Passovia Pass
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
4:1
LKS II Chlebnia
Zaborowianka Zaborów
2:2
LKS Osuchów
Promyk Nowa Sucha
5:1
FC Płochocin
Passovia Pass
5:1
UKS Ołtarzew
KS Piast Feliksów
5:3
Ryś Laski
Orzeł Kampinos
3:4
Milan Milanówek
Partyzant Leszno
1:2
Błonianka II Błonie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
3:2
Promyk Nowa Sucha
Ryś Laski
3:4
Passovia Pass
LKS Osuchów
2:1
Milan Milanówek
Zaborowianka Zaborów
2:5
Wrzos Międzyborów
UKS Ołtarzew
2:2
Partyzant Leszno
FC Płochocin
0:2
KS Piast Feliksów
Błonianka II Błonie
1:1
Orzeł Kampinos
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
1:1
LKS Osuchów
Promyk Nowa Sucha
4:0
Zaborowianka Zaborów
Passovia Pass
2:1
FC Płochocin
Partyzant Leszno
1:2
Ryś Laski
KS Piast Feliksów
2:2
LKS II Chlebnia
Orzeł Kampinos
2:1
UKS Ołtarzew
Milan Milanówek
2:0
Błonianka II Błonie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:1
Passovia Pass
Wrzos Międzyborów
4:4
Promyk Nowa Sucha
Ryś Laski
3:0
Orzeł Kampinos
Zaborowianka Zaborów
0:1
KS Piast Feliksów
UKS Ołtarzew
3:4
Milan Milanówek
FC Płochocin
2:7
Partyzant Leszno
LKS Osuchów
5:2
Błonianka II Błonie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Milan Milanówek
3:0
Ryś Laski
Promyk Nowa Sucha
2:5
LKS Osuchów
Passovia Pass
4:1
Zaborowianka Zaborów
Partyzant Leszno
2:0
LKS II Chlebnia
KS Piast Feliksów
4:1
Wrzos Międzyborów
Orzeł Kampinos
3:0*
FC Płochocin
Błonianka II Błonie
0:4
UKS Ołtarzew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
8:3
UKS Ołtarzew
Milan Milanówek
6:0
FC Płochocin
Passovia Pass
1:2
Wrzos Międzyborów
KS Piast Feliksów
2:1
Promyk Nowa Sucha
Orzeł Kampinos
1:0
LKS II Chlebnia
Błonianka II Błonie
0:3
Ryś Laski
Partyzant Leszno
1:3
Zaborowianka Zaborów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:4
Milan Milanówek
Wrzos Międzyborów
2:1
Partyzant Leszno
Ryś Laski
2:1
UKS Ołtarzew
Zaborowianka Zaborów
1:0
Orzeł Kampinos
Promyk Nowa Sucha
0:3
Passovia Pass
KS Piast Feliksów
2:5
LKS Osuchów
FC Płochocin
3:7
Błonianka II Błonie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
2:0
Ryś Laski
Milan Milanówek
1:2
Zaborowianka Zaborów
UKS Ołtarzew
6:2
FC Płochocin
Passovia Pass
1:3
KS Piast Feliksów
Partyzant Leszno
0:2
Promyk Nowa Sucha
Orzeł Kampinos
5:2
Wrzos Międzyborów
Błonianka II Błonie
1:0
LKS II Chlebnia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:1
UKS Ołtarzew
Wrzos Międzyborów
2:3
Milan Milanówek
Passovia Pass
1:2
LKS Osuchów
FC Płochocin
0:3
Ryś Laski
KS Piast Feliksów
4:0
Partyzant Leszno
Orzeł Kampinos
3:4
Promyk Nowa Sucha
Zaborowianka Zaborów
2:1
Błonianka II Błonie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
5:0
LKS II Chlebnia
LKS Osuchów
6:0
FC Płochocin
Milan Milanówek
2:1
Promyk Nowa Sucha
UKS Ołtarzew
0:0
Zaborowianka Zaborów
Partyzant Leszno
3:1
Passovia Pass
Orzeł Kampinos
0:4
KS Piast Feliksów
Błonianka II Błonie
1:1
Wrzos Międzyborów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
2:1
UKS Ołtarzew
Zaborowianka Zaborów
2:5
Ryś Laski
Passovia Pass
6:1
Orzeł Kampinos
Partyzant Leszno
0:7
LKS Osuchów
KS Piast Feliksów
4:3
Milan Milanówek
Błonianka II Błonie
2:3
Promyk Nowa Sucha
LKS II Chlebnia
2:2
FC Płochocin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
4:4
KS Piast Feliksów
Ryś Laski
1:1
Wrzos Międzyborów
LKS Osuchów
1:1
LKS II Chlebnia
Milan Milanówek
3:2
Passovia Pass
UKS Ołtarzew
2:2
Promyk Nowa Sucha
FC Płochocin
2:2
Zaborowianka Zaborów
Orzeł Kampinos
2:1
Partyzant Leszno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
4:3
FC Płochocin
Zaborowianka Zaborów
2:0
LKS II Chlebnia
Promyk Nowa Sucha
1:1
Ryś Laski
Partyzant Leszno
0:0
Milan Milanówek
KS Piast Feliksów
1:2
UKS Ołtarzew
Orzeł Kampinos
3:0*
LKS Osuchów
Passovia Pass
4:2
Błonianka II Błonie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
4:0
Wrzos Międzyborów
Błonianka II Błonie
2:4
Partyzant Leszno
Ryś Laski
0:5
KS Piast Feliksów
LKS Osuchów
5:0
Zaborowianka Zaborów
Milan Milanówek
6:1
Orzeł Kampinos
UKS Ołtarzew
1:3
Passovia Pass
FC Płochocin
2:4
Promyk Nowa Sucha
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
4:4
Zaborowianka Zaborów
Milan Milanówek
2:2
LKS Osuchów
Promyk Nowa Sucha
- : -
LKS II Chlebnia
Passovia Pass
1:4
Ryś Laski
Partyzant Leszno
1:1
UKS Ołtarzew
KS Piast Feliksów
7:3
FC Płochocin
Orzeł Kampinos
1:7
Błonianka II Błonie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
2:1
Milan Milanówek
LKS II Chlebnia
1:2
KS Piast Feliksów
Ryś Laski
1:3
Partyzant Leszno
LKS Osuchów
3:2
Wrzos Międzyborów
Zaborowianka Zaborów
0:1
Promyk Nowa Sucha
UKS Ołtarzew
0:3
Orzeł Kampinos
FC Płochocin
1:2
Passovia Pass
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
1:5
LKS Osuchów
UKS Ołtarzew
0:7
Milan Milanówek
Promyk Nowa Sucha
4:1
Wrzos Międzyborów
Passovia Pass
0:1
LKS II Chlebnia
Partyzant Leszno
4:1
FC Płochocin
KS Piast Feliksów
0:1
Zaborowianka Zaborów
Orzeł Kampinos
3:4
Ryś Laski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
2:3
Błonianka II Błonie
LKS II Chlebnia
3:0
Partyzant Leszno
Wrzos Międzyborów
4:3
KS Piast Feliksów
Ryś Laski
1:0
Milan Milanówek
LKS Osuchów
4:0
Promyk Nowa Sucha
Zaborowianka Zaborów
0:1
Passovia Pass
FC Płochocin
0:0
Orzeł Kampinos
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości