zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
8:2
Naprzód Stare Babice
Promyk Nowa Sucha
3:2
Błonianka II Błonie
LKS II Chlebnia
5:2
Partyzant Leszno
Błękitni Korytów
5:0
Relax Radziwiłłów
Sokół Budki Piaseckie
1:4
Passovia Pass
Mszczonowianka II Mszczonów
0:1
FC Płochocin
UKS Ołtarzew
0:3*
KS Piast Feliksów
UKS GOSiR Stare Babice
2:4
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1:1
Błękitni Korytów
Naprzód Stare Babice
4:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Relax Radziwiłłów
1:5
LKS Osuchów
UKS Ołtarzew
1:4
UKS GOSiR Stare Babice
Partyzant Leszno
3:1
Sokół Budki Piaseckie
KS Piast Feliksów
4:1
Błonianka II Błonie
Passovia Pass
6:0
Promyk Nowa Sucha
FC Płochocin
2:3
LKS II Chlebnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Korytów
4:1
UKS Ołtarzew
Sokół Budki Piaseckie
5:2
FC Płochocin
LKS Osuchów
0:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka II Mszczonów
4:2
Relax Radziwiłłów
Passovia Pass
1:1
Błonianka II Błonie
Promyk Nowa Sucha
3:4
Partyzant Leszno
LKS II Chlebnia
4:2
Naprzód Stare Babice
UKS GOSiR Stare Babice
1:5
KS Piast Feliksów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Relax Radziwiłłów
1:6
LKS II Chlebnia
FC Płochocin
1:4
Promyk Nowa Sucha
Naprzód Stare Babice
5:1
Sokół Budki Piaseckie
KS Piast Feliksów
0:2
Passovia Pass
UKS Ołtarzew
0:4
LKS Osuchów
Partyzant Leszno
2:2
Błonianka II Błonie
UKS GOSiR Stare Babice
1:4
Błękitni Korytów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3:0
Mszczonowianka II Mszczonów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
4:3
UKS GOSiR Stare Babice
Błękitni Korytów
1:1
KS Piast Feliksów
Passovia Pass
0:3
Partyzant Leszno
Błonianka II Błonie
2:1
FC Płochocin
LKS II Chlebnia
0:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sokół Budki Piaseckie
8:2
Relax Radziwiłłów
Promyk Nowa Sucha
1:3
Naprzód Stare Babice
Mszczonowianka II Mszczonów
1:0
UKS Ołtarzew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
3:6
Błonianka II Błonie
FC Płochocin
0:4
Passovia Pass
Błękitni Korytów
0:3*
LKS Osuchów
Relax Radziwiłłów
0:3
Promyk Nowa Sucha
KS Piast Feliksów
4:1
Partyzant Leszno
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
Sokół Budki Piaseckie
UKS Ołtarzew
2:1
LKS II Chlebnia
UKS GOSiR Stare Babice
9:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
1:2
KS Piast Feliksów
Promyk Nowa Sucha
1:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sokół Budki Piaseckie
1:2
UKS Ołtarzew
Passovia Pass
0:1
Naprzód Stare Babice
Partyzant Leszno
3:3
FC Płochocin
LKS II Chlebnia
3:0
UKS GOSiR Stare Babice
Mszczonowianka II Mszczonów
0:3
Błękitni Korytów
Błonianka II Błonie
3:0*
Relax Radziwiłłów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Feliksów
4:2
FC Płochocin
Naprzód Stare Babice
2:0
Partyzant Leszno
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
Błonianka II Błonie
Błękitni Korytów
4:0
LKS II Chlebnia
LKS Osuchów
3:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Relax Radziwiłłów
2:4
Passovia Pass
UKS Ołtarzew
0:3
Promyk Nowa Sucha
UKS GOSiR Stare Babice
8:3
Sokół Budki Piaseckie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Nowa Sucha
1:2
UKS GOSiR Stare Babice
FC Płochocin
0:3
Naprzód Stare Babice
LKS II Chlebnia
3:0
LKS Osuchów
Partyzant Leszno
3:0*
Relax Radziwiłłów
Mszczonowianka II Mszczonów
1:7
KS Piast Feliksów
Sokół Budki Piaseckie
2:6
Błękitni Korytów
Passovia Pass
0:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Błonianka II Błonie
4:3
UKS Ołtarzew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
4:1
Sokół Budki Piaseckie
UKS Ołtarzew
2:4
Passovia Pass
KS Piast Feliksów
0:1
Naprzód Stare Babice
Mszczonowianka II Mszczonów
3:1
LKS II Chlebnia
UKS GOSiR Stare Babice
5:4
Błonianka II Błonie
Relax Radziwiłłów
0:10
FC Płochocin
Błękitni Korytów
2:0
Promyk Nowa Sucha
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
6:1
Partyzant Leszno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
4:0
Relax Radziwiłłów
FC Płochocin
1:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sokół Budki Piaseckie
2:0
Mszczonowianka II Mszczonów
LKS II Chlebnia
6:0
KS Piast Feliksów
Passovia Pass
4:3
UKS GOSiR Stare Babice
Promyk Nowa Sucha
1:1
LKS Osuchów
Błonianka II Błonie
0:4
Błękitni Korytów
Partyzant Leszno
4:4
UKS Ołtarzew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
Naprzód Stare Babice
KS Piast Feliksów
6:0
Relax Radziwiłłów
UKS Ołtarzew
1:5
FC Płochocin
LKS II Chlebnia
5:0
Sokół Budki Piaseckie
UKS GOSiR Stare Babice
3:3
Partyzant Leszno
Mszczonowianka II Mszczonów
1:2
Promyk Nowa Sucha
Błękitni Korytów
2:0
Passovia Pass
LKS Osuchów
3:0*
Błonianka II Błonie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
6:0
UKS Ołtarzew
Promyk Nowa Sucha
0:4
LKS II Chlebnia
FC Płochocin
1:1
UKS GOSiR Stare Babice
Błonianka II Błonie
3:0*
Mszczonowianka II Mszczonów
Sokół Budki Piaseckie
1:4
KS Piast Feliksów
Passovia Pass
3:2
LKS Osuchów
Partyzant Leszno
0:2
Błękitni Korytów
Relax Radziwiłłów
0:5
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSiR Stare Babice
2:5
Naprzód Stare Babice
Błękitni Korytów
1:3
FC Płochocin
LKS II Chlebnia
1:2
Błonianka II Błonie
Mszczonowianka II Mszczonów
1:4
Passovia Pass
Sokół Budki Piaseckie
0:3
Promyk Nowa Sucha
LKS Osuchów
3:0
Partyzant Leszno
KS Piast Feliksów
1:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
UKS Ołtarzew
5:1
Relax Radziwiłłów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:3
Błękitni Korytów
FC Płochocin
0:5
LKS Osuchów
Passovia Pass
4:3
LKS II Chlebnia
Partyzant Leszno
1:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Promyk Nowa Sucha
2:3
KS Piast Feliksów
Błonianka II Błonie
2:1
Sokół Budki Piaseckie
Relax Radziwiłłów
1:1
UKS GOSiR Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
UKS Ołtarzew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:1
LKS Osuchów
FC Płochocin
2:1
Mszczonowianka II Mszczonów
KS Piast Feliksów
3:0
UKS Ołtarzew
Błonianka II Błonie
1:2
Promyk Nowa Sucha
Relax Radziwiłłów
0:9
Błękitni Korytów
Passovia Pass
1:1
Sokół Budki Piaseckie
Partyzant Leszno
5:0
LKS II Chlebnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:1
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
6:0
Relax Radziwiłłów
Błonianka II Błonie
2:3
KS Piast Feliksów
Błękitni Korytów
0:0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS II Chlebnia
3:3
FC Płochocin
UKS GOSiR Stare Babice
7:1
UKS Ołtarzew
Promyk Nowa Sucha
1:1
Passovia Pass
Mszczonowianka II Mszczonów
1:2
Naprzód Stare Babice
Sokół Budki Piaseckie
2:1
Partyzant Leszno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
4:1
LKS II Chlebnia
Relax Radziwiłłów
2:6
Mszczonowianka II Mszczonów
UKS Ołtarzew
4:3
Błękitni Korytów
FC Płochocin
2:2
Sokół Budki Piaseckie
KS Piast Feliksów
4:1
UKS GOSiR Stare Babice
Partyzant Leszno
1:6
Promyk Nowa Sucha
Błonianka II Błonie
3:2
Passovia Pass
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5:3
LKS Osuchów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
2:1
UKS Ołtarzew
Błonianka II Błonie
0:0
Partyzant Leszno
Błękitni Korytów
3:1
UKS GOSiR Stare Babice
Mszczonowianka II Mszczonów
0:10
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sokół Budki Piaseckie
1:2
Naprzód Stare Babice
Passovia Pass
2:4
KS Piast Feliksów
LKS II Chlebnia
2:0
Relax Radziwiłłów
Promyk Nowa Sucha
3:2
FC Płochocin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:2
Promyk Nowa Sucha
FC Płochocin
2:0
Błonianka II Błonie
UKS GOSiR Stare Babice
1:1
LKS Osuchów
KS Piast Feliksów
1:1
Błękitni Korytów
Relax Radziwiłłów
2:3
Sokół Budki Piaseckie
Partyzant Leszno
2:0
Passovia Pass
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:0
LKS II Chlebnia
UKS Ołtarzew
2:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
3:0
UKS Ołtarzew
LKS Osuchów
2:1
Błękitni Korytów
Sokół Budki Piaseckie
0:2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Promyk Nowa Sucha
6:0
Relax Radziwiłłów
Passovia Pass
7:1
FC Płochocin
Partyzant Leszno
2:1
KS Piast Feliksów
Błonianka II Błonie
0:2
Naprzód Stare Babice
Mszczonowianka II Mszczonów
3:1
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
6:0
Passovia Pass
UKS Ołtarzew
2:2
Sokół Budki Piaseckie
FC Płochocin
2:3
Partyzant Leszno
KS Piast Feliksów
2:6
LKS Osuchów
Błękitni Korytów
3:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2:2
Promyk Nowa Sucha
UKS GOSiR Stare Babice
1:4
LKS II Chlebnia
Relax Radziwiłłów
4:3
Błonianka II Błonie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Płochocin
0:5
KS Piast Feliksów
Błonianka II Błonie
1:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS II Chlebnia
3:1
Błękitni Korytów
Sokół Budki Piaseckie
0:2
UKS GOSiR Stare Babice
Mszczonowianka II Mszczonów
2:2
LKS Osuchów
Passovia Pass
4:0
Relax Radziwiłłów
Partyzant Leszno
6:0
Naprzód Stare Babice
Promyk Nowa Sucha
4:0
UKS Ołtarzew
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
2:1
FC Płochocin
KS Piast Feliksów
7:0
Mszczonowianka II Mszczonów
Błękitni Korytów
1:1
Sokół Budki Piaseckie
LKS Osuchów
4:0
LKS II Chlebnia
Relax Radziwiłłów
1:5
Partyzant Leszno
UKS GOSiR Stare Babice
2:2
Promyk Nowa Sucha
UKS Ołtarzew
1:2
Błonianka II Błonie
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
6:0
Passovia Pass
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
2:3
Mszczonowianka II Mszczonów
FC Płochocin
6:2
Relax Radziwiłłów
Błonianka II Błonie
2:2
UKS GOSiR Stare Babice
Sokół Budki Piaseckie
0:4
LKS Osuchów
Passovia Pass
3:0
UKS Ołtarzew
Promyk Nowa Sucha
3:1
Błękitni Korytów
Partyzant Leszno
1:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Stare Babice
4:2
KS Piast Feliksów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
1:2
Partyzant Leszno
UKS GOSiR Stare Babice
9:2
Passovia Pass
Relax Radziwiłłów
1:5
Naprzód Stare Babice
LKS Osuchów
2:4
Promyk Nowa Sucha
Błękitni Korytów
2:1
Błonianka II Błonie
Mszczonowianka II Mszczonów
6:2
Sokół Budki Piaseckie
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
9:0
FC Płochocin
KS Piast Feliksów
1:1
LKS II Chlebnia
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
0:1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
FC Płochocin
6:0
UKS Ołtarzew
Promyk Nowa Sucha
12:0
Mszczonowianka II Mszczonów
Błonianka II Błonie
2:3
LKS Osuchów
Passovia Pass
1:3
Błękitni Korytów
Relax Radziwiłłów
3:0
KS Piast Feliksów
Partyzant Leszno
3:2
UKS GOSiR Stare Babice
Sokół Budki Piaseckie
0:3*
LKS II Chlebnia
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:5
Promyk Nowa Sucha
KS Piast Feliksów
4:0
Sokół Budki Piaseckie
Błękitni Korytów
0:3
Partyzant Leszno
LKS Osuchów
3:0*
Passovia Pass
Mszczonowianka II Mszczonów
4:4
Błonianka II Błonie
UKS GOSiR Stare Babice
3:6
FC Płochocin
UKS Ołtarzew
0:3*
Naprzód Stare Babice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
8:1
Relax Radziwiłłów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
7:1
UKS GOSiR Stare Babice
Promyk Nowa Sucha
7:0
Sokół Budki Piaseckie
FC Płochocin
1:1
Błękitni Korytów
Błonianka II Błonie
2:0
LKS II Chlebnia
Passovia Pass
3:0*
Mszczonowianka II Mszczonów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
6:0
KS Piast Feliksów
Partyzant Leszno
1:1
LKS Osuchów
Relax Radziwiłłów
3:0*
UKS Ołtarzew
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
3:2
Passovia Pass
LKS Osuchów
4:1
FC Płochocin
UKS Ołtarzew
0:3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka II Mszczonów
0:6
Partyzant Leszno
Sokół Budki Piaseckie
1:4
Błonianka II Błonie
KS Piast Feliksów
1:3
Promyk Nowa Sucha
UKS GOSiR Stare Babice
5:5
Relax Radziwiłłów
Błękitni Korytów
0:1
Naprzód Stare Babice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości