zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Korytów
2:2
LKS Osuchów
KS Piast Feliksów
3:0*
Passovia Pass
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
1:2
Błonianka II Błonie
UKS GOSiR Stare Babice
6:1
FC Płochocin
Ryś Laski
3:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Orzeł Kampinos
2:3
LKS II Chlebnia
Promyk Nowa Sucha
3:2
Partyzant Leszno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Płochocin
0:4
Passovia Pass
Błonianka II Błonie
3:0*
Ryś Laski
LKS Osuchów
1:2
Promyk Nowa Sucha
Mszczonowianka II Mszczonów
4:2
Orzeł Kampinos
UKS GOSiR Stare Babice
2:5
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Partyzant Leszno
4:2
KS Piast Feliksów
LKS II Chlebnia
0:3
Błękitni Korytów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Korytów
4:0
Mszczonowianka II Mszczonów
Promyk Nowa Sucha
5:0
LKS II Chlebnia
Passovia Pass
3:2
Partyzant Leszno
KS Piast Feliksów
1:6
LKS Osuchów
Ryś Laski
5:0
UKS GOSiR Stare Babice
Orzeł Kampinos
1:1
Błonianka II Błonie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
7:3
FC Płochocin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
5:4
Passovia Pass
Mszczonowianka II Mszczonów
3:2
Promyk Nowa Sucha
LKS II Chlebnia
1:6
KS Piast Feliksów
Błonianka II Błonie
1:4
Błękitni Korytów
UKS GOSiR Stare Babice
2:1
Orzeł Kampinos
FC Płochocin
0:6
Partyzant Leszno
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
0:2
Ryś Laski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Nowa Sucha
3:0
Błonianka II Błonie
Błękitni Korytów
5:0
UKS GOSiR Stare Babice
Partyzant Leszno
3:0*
LKS Osuchów
Ryś Laski
7:1
FC Płochocin
Passovia Pass
2:0
LKS II Chlebnia
KS Piast Feliksów
6:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Orzeł Kampinos
2:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
2:2
KS Piast Feliksów
Mszczonowianka II Mszczonów
0:4
Passovia Pass
Ryś Laski
3:0*
Orzeł Kampinos
UKS GOSiR Stare Babice
1:3
Promyk Nowa Sucha
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
4:4
Błękitni Korytów
FC Płochocin
0:3*
LKS Osuchów
LKS II Chlebnia
2:5
Partyzant Leszno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Korytów
2:3
Ryś Laski
Passovia Pass
3:1
Błonianka II Błonie
Partyzant Leszno
3:0*
Mszczonowianka II Mszczonów
LKS Osuchów
8:2
LKS II Chlebnia
KS Piast Feliksów
4:0
UKS GOSiR Stare Babice
Promyk Nowa Sucha
5:1
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Orzeł Kampinos
4:1
FC Płochocin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka II Mszczonów
0:5
LKS Osuchów
Błonianka II Błonie
2:2
Partyzant Leszno
Ryś Laski
1:0
Promyk Nowa Sucha
UKS GOSiR Stare Babice
1:2
Passovia Pass
FC Płochocin
2:1
LKS II Chlebnia
Orzeł Kampinos
2:3
Błękitni Korytów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
3:0
KS Piast Feliksów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
10:1
UKS GOSiR Stare Babice
KS Piast Feliksów
0:3
Ryś Laski
LKS Osuchów
9:4
Błonianka II Błonie
Błękitni Korytów
5:3
FC Płochocin
Passovia Pass
3:1
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
LKS II Chlebnia
4:2
Mszczonowianka II Mszczonów
Promyk Nowa Sucha
3:1
Orzeł Kampinos
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
1:0
Passovia Pass
Błonianka II Błonie
1:1
LKS II Chlebnia
UKS GOSiR Stare Babice
0:3
LKS Osuchów
FC Płochocin
1:3
Mszczonowianka II Mszczonów
Błękitni Korytów
1:5
Promyk Nowa Sucha
Orzeł Kampinos
3:3
KS Piast Feliksów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
1:2
Partyzant Leszno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Nowa Sucha
6:0
FC Płochocin
Passovia Pass
0:2
Orzeł Kampinos
LKS II Chlebnia
6:1
UKS GOSiR Stare Babice
KS Piast Feliksów
4:5
Błękitni Korytów
LKS Osuchów
3:0*
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Partyzant Leszno
3:0
Ryś Laski
Mszczonowianka II Mszczonów
3:2
Błonianka II Błonie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
3:1
LKS Osuchów
Błękitni Korytów
4:1
Passovia Pass
Promyk Nowa Sucha
2:3
KS Piast Feliksów
FC Płochocin
2:1
Błonianka II Błonie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
2:2
LKS II Chlebnia
UKS GOSiR Stare Babice
4:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Orzeł Kampinos
2:3
Partyzant Leszno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Passovia Pass
4:1
Promyk Nowa Sucha
LKS Osuchów
7:2
Orzeł Kampinos
KS Piast Feliksów
6:0
FC Płochocin
Partyzant Leszno
5:0
Błękitni Korytów
Błonianka II Błonie
1:2
UKS GOSiR Stare Babice
Mszczonowianka II Mszczonów
8:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
LKS II Chlebnia
1:4
Ryś Laski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
0:0
Orzeł Kampinos
LKS Osuchów
2:0
Błękitni Korytów
Mszczonowianka II Mszczonów
4:2
Ryś Laski
Passovia Pass
3:3
KS Piast Feliksów
Partyzant Leszno
0:0
Promyk Nowa Sucha
FC Płochocin
1:1
UKS GOSiR Stare Babice
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
0:2
Błonianka II Błonie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Nowa Sucha
1:1
LKS Osuchów
Ryś Laski
3:4
Błonianka II Błonie
Błękitni Korytów
2:2
LKS II Chlebnia
Orzeł Kampinos
2:1
Mszczonowianka II Mszczonów
Passovia Pass
5:3
FC Płochocin
KS Piast Feliksów
3:2
Partyzant Leszno
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
2:1
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
2:1
Orzeł Kampinos
LKS Osuchów
0:1
KS Piast Feliksów
Mszczonowianka II Mszczonów
3:1
Błękitni Korytów
FC Płochocin
2:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Partyzant Leszno
4:0
Passovia Pass
LKS II Chlebnia
4:5
Promyk Nowa Sucha
UKS GOSiR Stare Babice
0:2
Ryś Laski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
2:1
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Promyk Nowa Sucha
4:1
Mszczonowianka II Mszczonów
KS Piast Feliksów
2:0
LKS II Chlebnia
Błękitni Korytów
0:3
Błonianka II Błonie
Orzeł Kampinos
2:1
UKS GOSiR Stare Babice
Passovia Pass
2:2
LKS Osuchów
Partyzant Leszno
0:0
FC Płochocin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
0:5
Promyk Nowa Sucha
LKS Osuchów
3:4
Partyzant Leszno
LKS II Chlebnia
2:1
Passovia Pass
Mszczonowianka II Mszczonów
0:17
KS Piast Feliksów
FC Płochocin
0:1
Ryś Laski
UKS GOSiR Stare Babice
0:1
Błękitni Korytów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
4:4
Orzeł Kampinos
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
2:0
FC Płochocin
Passovia Pass
3:1
Mszczonowianka II Mszczonów
KS Piast Feliksów
5:3
Błonianka II Błonie
Błękitni Korytów
2:0
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Partyzant Leszno
2:2
LKS II Chlebnia
Orzeł Kampinos
2:3
Ryś Laski
Promyk Nowa Sucha
1:1
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
0:0
Passovia Pass
Ryś Laski
6:0
Błękitni Korytów
Mszczonowianka II Mszczonów
4:3
Partyzant Leszno
LKS II Chlebnia
1:1
LKS Osuchów
FC Płochocin
3:2
Orzeł Kampinos
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
0:3*
Promyk Nowa Sucha
UKS GOSiR Stare Babice
0:2
KS Piast Feliksów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Osuchów
4:2
Mszczonowianka II Mszczonów
KS Piast Feliksów
6:0
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Passovia Pass
2:0
UKS GOSiR Stare Babice
Partyzant Leszno
7:1
Błonianka II Błonie
Błękitni Korytów
5:3
Orzeł Kampinos
Promyk Nowa Sucha
3:4
Ryś Laski
LKS II Chlebnia
2:1
FC Płochocin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
4:3
Passovia Pass
Błonianka II Błonie
0:1
LKS Osuchów
Ryś Laski
0:3
KS Piast Feliksów
Mszczonowianka II Mszczonów
0:6
LKS II Chlebnia
Orzeł Kampinos
1:3
Promyk Nowa Sucha
FC Płochocin
1:2
Błękitni Korytów
UKS GOSiR Stare Babice
1:1
Partyzant Leszno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
2:0
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
KS Piast Feliksów
5:0
Orzeł Kampinos
LKS Osuchów
4:0
UKS GOSiR Stare Babice
Mszczonowianka II Mszczonów
1:1
FC Płochocin
LKS II Chlebnia
1:1
Błonianka II Błonie
Passovia Pass
2:1
Ryś Laski
Promyk Nowa Sucha
5:1
Błękitni Korytów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
6:0
Mszczonowianka II Mszczonów
Błękitni Korytów
4:1
KS Piast Feliksów
Ryś Laski
1:0
Partyzant Leszno
Orzeł Kampinos
3:2
Passovia Pass
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
1:2
LKS Osuchów
FC Płochocin
2:3
Promyk Nowa Sucha
UKS GOSiR Stare Babice
1:2
LKS II Chlebnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
2:3
FC Płochocin
KS Piast Feliksów
2:4
Promyk Nowa Sucha
LKS II Chlebnia
5:1
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
LKS Osuchów
1:0
Ryś Laski
Passovia Pass
7:1
Błękitni Korytów
Partyzant Leszno
1:1
Orzeł Kampinos
Mszczonowianka II Mszczonów
2:2
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSiR Stare Babice
2:8
Błonianka II Błonie
Ryś Laski
4:1
LKS II Chlebnia
Błękitni Korytów
2:1
Partyzant Leszno
Promyk Nowa Sucha
5:0
Passovia Pass
FC Płochocin
1:2
KS Piast Feliksów
Orzeł Kampinos
1:6
LKS Osuchów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
4:1
Mszczonowianka II Mszczonów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości