Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
Pauza
Znicz III Pruszków
1:1
FC Płochocin
Piast Piastów
5:2
GLKS Nadarzyn
Błękitni Korytów
3:5
Zaborowianka Zaborów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborowianka Zaborów
Pauza
UKS Ołtarzew
0:5
Znicz III Pruszków
GLKS Nadarzyn
4:2
Błękitni Korytów
FC Płochocin
1:1
Piast Piastów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz III Pruszków
Pauza
Błękitni Korytów
0:3
FC Płochocin
Piast Piastów
3:1
UKS Ołtarzew
Zaborowianka Zaborów
- : -
GLKS Nadarzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
Pauza
FC Płochocin
4:2
Zaborowianka Zaborów
UKS Ołtarzew
3:0*
Błękitni Korytów
Znicz III Pruszków
6:3
Piast Piastów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
Pauza
GLKS Nadarzyn
0:3
FC Płochocin
Błękitni Korytów
1:3
Znicz III Pruszków
Zaborowianka Zaborów
5:0
UKS Ołtarzew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Płochocin
Pauza
UKS Ołtarzew
1:3
GLKS Nadarzyn
Znicz III Pruszków
1:3
Zaborowianka Zaborów
Piast Piastów
6:0
Błękitni Korytów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Korytów
Pauza
FC Płochocin
4:0
UKS Ołtarzew
Zaborowianka Zaborów
4:1
Piast Piastów
GLKS Nadarzyn
3:3
Znicz III Pruszków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
Pauza
FC Płochocin
2:0
Znicz III Pruszków
GLKS Nadarzyn
4:1
Piast Piastów
Zaborowianka Zaborów
8:0
Błękitni Korytów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborowianka Zaborów
Pauza
Piast Piastów
1:5
FC Płochocin
Znicz III Pruszków
3:0
UKS Ołtarzew
Błękitni Korytów
1:4
GLKS Nadarzyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz III Pruszków
Pauza
UKS Ołtarzew
- : -
Piast Piastów
GLKS Nadarzyn
- : -
Zaborowianka Zaborów
FC Płochocin
- : -
Błękitni Korytów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
Pauza
Piast Piastów
- : -
Znicz III Pruszków
Błękitni Korytów
- : -
UKS Ołtarzew
Zaborowianka Zaborów
- : -
FC Płochocin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Piastów
Pauza
UKS Ołtarzew
- : -
Zaborowianka Zaborów
FC Płochocin
- : -
GLKS Nadarzyn
Znicz III Pruszków
- : -
Błękitni Korytów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Płochocin
Pauza
Błękitni Korytów
- : -
Piast Piastów
Zaborowianka Zaborów
- : -
Znicz III Pruszków
GLKS Nadarzyn
- : -
UKS Ołtarzew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Korytów
Pauza
Piast Piastów
- : -
Zaborowianka Zaborów
Znicz III Pruszków
- : -
GLKS Nadarzyn
UKS Ołtarzew
- : -
FC Płochocin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości