Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborowianka Zaborów
Pauza
Promyk Nowa Sucha
4:1
Pogoń Wiskitki
Salos Żyrardów
2:2
KS II Teresin
Tajfun Brochów
2:4
KS Blizne
UKS Unia Boryszew
0:1
Orzeł Kampinos
Piast II Piastów
0:6
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Drużyna pomarańczowa
2:1
Guzovia Guzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
2:7
Piast II Piastów
Promyk Nowa Sucha
Pauza
Guzovia Guzów
2:2
Salos Żyrardów
KS Blizne
1:1
Drużyna pomarańczowa
UKS Unia Boryszew
1:4
Tajfun Brochów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
6:2
Zaborowianka Zaborów
Orzeł Kampinos
5:1
Pogoń Wiskitki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
1:3
UKS Unia Boryszew
Salos Żyrardów
1:1
KS Blizne
Promyk Nowa Sucha
1:8
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Pogoń Wiskitki
Pauza
Tajfun Brochów
1:1
Orzeł Kampinos
Zaborowianka Zaborów
4:0
KS II Teresin
Piast II Piastów
1:0
Guzovia Guzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
3:6
Promyk Nowa Sucha
Guzovia Guzów
3:3
Zaborowianka Zaborów
KS Blizne
2:3
Piast II Piastów
Tajfun Brochów
4:0
Drużyna pomarańczowa
UKS Unia Boryszew
7:0
Salos Żyrardów
Orzeł Kampinos
Pauza
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
9:0
Pogoń Wiskitki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
1:2
Orzeł Kampinos
Salos Żyrardów
4:3
Tajfun Brochów
Promyk Nowa Sucha
1:5
Guzovia Guzów
Zaborowianka Zaborów
3:1
KS Blizne
Piast II Piastów
3:4
UKS Unia Boryszew
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Pauza
Pogoń Wiskitki
7:1
KS II Teresin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
3:4
Salos Żyrardów
KS II Teresin
Pauza
KS Blizne
1:2
Promyk Nowa Sucha
Tajfun Brochów
4:0
Piast II Piastów
UKS Unia Boryszew
3:1
Zaborowianka Zaborów
Orzeł Kampinos
2:6
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Guzovia Guzów
3:1
Pogoń Wiskitki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Żyrardów
1:2
Orzeł Kampinos
Promyk Nowa Sucha
1:0
UKS Unia Boryszew
Guzovia Guzów
Pauza
Zaborowianka Zaborów
2:0
Tajfun Brochów
Piast II Piastów
3:0
Drużyna pomarańczowa
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
5:2
KS II Teresin
Pogoń Wiskitki
5:1
KS Blizne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Guzovia Guzów
1:4
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
KS Blizne
Pauza
Orzeł Kampinos
3:1
KS II Teresin
Drużyna pomarańczowa
2:2
Zaborowianka Zaborów
Salos Żyrardów
3:2
Piast II Piastów
Tajfun Brochów
4:1
Promyk Nowa Sucha
UKS Unia Boryszew
0:0
Pogoń Wiskitki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
1:3
Guzovia Guzów
Promyk Nowa Sucha
4:2
Drużyna pomarańczowa
Pogoń Wiskitki
0:3
Tajfun Brochów
UKS Unia Boryszew
Pauza
Zaborowianka Zaborów
6:1
Salos Żyrardów
Piast II Piastów
3:4
Orzeł Kampinos
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
7:2
KS Blizne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
2:2
Pogoń Wiskitki
Salos Żyrardów
1:2
Promyk Nowa Sucha
KS Blizne
3:1
KS II Teresin
Tajfun Brochów
Pauza
UKS Unia Boryszew
3:0
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Orzeł Kampinos
1:0
Guzovia Guzów
Piast II Piastów
0:4
Zaborowianka Zaborów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
Pauza
KS II Teresin
3:7
UKS Unia Boryszew
Promyk Nowa Sucha
3:0*
Piast II Piastów
Pogoń Wiskitki
1:5
Salos Żyrardów
Guzovia Guzów
1:2
KS Blizne
Zaborowianka Zaborów
1:4
Orzeł Kampinos
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
2:4
Tajfun Brochów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
3:4
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Salos Żyrardów
Pauza
Tajfun Brochów
1:0
KS II Teresin
UKS Unia Boryszew
5:2
Guzovia Guzów
Zaborowianka Zaborów
1:1
Promyk Nowa Sucha
Orzeł Kampinos
10:1
KS Blizne
Piast II Piastów
0:2
Pogoń Wiskitki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
2:2
Drużyna pomarańczowa
Promyk Nowa Sucha
0:2
Orzeł Kampinos
Pogoń Wiskitki
0:5
Zaborowianka Zaborów
KS Blizne
1:1
UKS Unia Boryszew
Piast II Piastów
Pauza
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
7:1
Salos Żyrardów
Guzovia Guzów
3:2
Tajfun Brochów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborowianka Zaborów
Pauza
Pogoń Wiskitki
2:3
Promyk Nowa Sucha
KS II Teresin
4:1
Salos Żyrardów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
2:2
Piast II Piastów
Orzeł Kampinos
2:2
UKS Unia Boryszew
KS Blizne
1:2
Tajfun Brochów
Guzovia Guzów
1:0
Drużyna pomarańczowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
3:0
KS Blizne
Tajfun Brochów
1:2
UKS Unia Boryszew
Zaborowianka Zaborów
1:6
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Piast II Piastów
2:0
KS II Teresin
Pogoń Wiskitki
0:10
Orzeł Kampinos
Salos Żyrardów
3:1
Guzovia Guzów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
2:1
Zaborowianka Zaborów
KS Blizne
0:2
Salos Żyrardów
UKS Unia Boryszew
6:0
Drużyna pomarańczowa
Orzeł Kampinos
3:1
Tajfun Brochów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
4:0
Promyk Nowa Sucha
Guzovia Guzów
5:1
Piast II Piastów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kampinos
Pauza
Drużyna pomarańczowa
2:2
Tajfun Brochów
Salos Żyrardów
3:3
UKS Unia Boryszew
Promyk Nowa Sucha
1:3
KS II Teresin
Zaborowianka Zaborów
8:3
Guzovia Guzów
Piast II Piastów
3:1
KS Blizne
Pogoń Wiskitki
2:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Brochów
7:0
Salos Żyrardów
UKS Unia Boryszew
2:2
Piast II Piastów
KS II Teresin
5:1
Pogoń Wiskitki
Guzovia Guzów
2:1
Promyk Nowa Sucha
KS Blizne
2:6
Zaborowianka Zaborów
Orzeł Kampinos
5:2
Drużyna pomarańczowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Żyrardów
6:2
Drużyna pomarańczowa
Promyk Nowa Sucha
4:0
KS Blizne
Zaborowianka Zaborów
3:2
UKS Unia Boryszew
Piast II Piastów
2:1
Tajfun Brochów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
0:3
Orzeł Kampinos
Pogoń Wiskitki
2:4
Guzovia Guzów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Guzovia Guzów
Pauza
Tajfun Brochów
3:1
Zaborowianka Zaborów
UKS Unia Boryszew
1:0
Promyk Nowa Sucha
Drużyna pomarańczowa
1:1
Piast II Piastów
KS II Teresin
2:2
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
KS Blizne
3:0
Pogoń Wiskitki
Orzeł Kampinos
7:1
Salos Żyrardów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
- : -
Orzeł Kampinos
Promyk Nowa Sucha
- : -
Tajfun Brochów
KS Blizne
Pauza
Zaborowianka Zaborów
- : -
Drużyna pomarańczowa
Piast II Piastów
- : -
Salos Żyrardów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
- : -
Guzovia Guzów
Pogoń Wiskitki
- : -
UKS Unia Boryszew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
- : -
Promyk Nowa Sucha
Salos Żyrardów
- : -
Zaborowianka Zaborów
Guzovia Guzów
- : -
KS II Teresin
KS Blizne
- : -
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
UKS Unia Boryszew
Pauza
Orzeł Kampinos
- : -
Piast II Piastów
Tajfun Brochów
- : -
Pogoń Wiskitki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
- : -
KS Blizne
Promyk Nowa Sucha
- : -
Salos Żyrardów
Pogoń Wiskitki
- : -
Drużyna pomarańczowa
Guzovia Guzów
- : -
Orzeł Kampinos
Tajfun Brochów
Pauza
Zaborowianka Zaborów
- : -
Piast II Piastów
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
- : -
UKS Unia Boryszew
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Drużyna pomarańczowa
Pauza
Salos Żyrardów
- : -
Pogoń Wiskitki
KS Blizne
- : -
Guzovia Guzów
Tajfun Brochów
- : -
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
UKS Unia Boryszew
- : -
KS II Teresin
Orzeł Kampinos
- : -
Zaborowianka Zaborów
Piast II Piastów
- : -
Promyk Nowa Sucha
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości