zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
3:0*
Zwar Warszawa
Ursus Warszawa
2:3
Pogoń Siedlce
SEMP Ursynów
5:0
Wilga Garwolin
Junior Radom
6:1
MKS Piaseczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
4:2
Mazur Karczew
SEMP Ursynów
5:1
Junior Radom
Wilga Garwolin
0:3
Zwar Warszawa
MKS Piaseczno
3:1
Ursus Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
7:0
Wilga Garwolin
Ursus Warszawa
1:9
SEMP Ursynów
Mazur Karczew
0:6
MKS Piaseczno
Zwar Warszawa
0:1
Pogoń Siedlce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:0
Zwar Warszawa
Wilga Garwolin
0:3
Pogoń Siedlce
Junior Radom
3:1
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
5:0
Mazur Karczew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
2:2
MKS Piaseczno
Mazur Karczew
1:2
Junior Radom
Zwar Warszawa
0:2
SEMP Ursynów
Ursus Warszawa
4:3
Wilga Garwolin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
0:4
Zwar Warszawa
SEMP Ursynów
3:2
Pogoń Siedlce
Wilga Garwolin
3:1
MKS Piaseczno
Ursus Warszawa
2:1
Mazur Karczew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:2
Junior Radom
MKS Piaseczno
1:5
SEMP Ursynów
Mazur Karczew
4:2
Wilga Garwolin
Zwar Warszawa
1:1
Ursus Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:1
Junior Radom
Zwar Warszawa
1:0
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
4:3
SEMP Ursynów
Pogoń Siedlce
4:0
Ursus Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
4:1
Pogoń Siedlce
Zwar Warszawa
2:2
Wilga Garwolin
Ursus Warszawa
3:1
MKS Piaseczno
Junior Radom
0:2
SEMP Ursynów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:2
Zwar Warszawa
MKS Piaseczno
2:1
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
3:1
Junior Radom
SEMP Ursynów
7:3
Ursus Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
3:1
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
1:2
SEMP Ursynów
Zwar Warszawa
0:3
MKS Piaseczno
Ursus Warszawa
1:1
Junior Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
8:0
Mazur Karczew
MKS Piaseczno
4:0
Pogoń Siedlce
SEMP Ursynów
4:4
Zwar Warszawa
Wilga Garwolin
1:2
Ursus Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:7
SEMP Ursynów
MKS Piaseczno
1:2
Wilga Garwolin
Zwar Warszawa
2:1
Junior Radom
Mazur Karczew
1:0
Ursus Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
3:1
Pogoń Siedlce
SEMP Ursynów
2:0
MKS Piaseczno
Wilga Garwolin
1:0
Mazur Karczew
Ursus Warszawa
1:2
Zwar Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości