zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Futbolu Warszawa
2:1
SEMP Ursynów
UKS Ołtarzew
1:4
Agrykola Warszawa
Olimpia II Warszawa
8:3
GLKS Nadarzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
1:4
Szkoła Futbolu Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:4
Olimpia II Warszawa
GLKS Nadarzyn
3:1
UKS Ołtarzew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:5
SEMP Ursynów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:2
Agrykola Warszawa
UKS Ołtarzew
14:1
Żyrardowianka Żyrardów
Olimpia II Warszawa
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Futbolu Warszawa
10:5
GLKS Nadarzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
0:10
Szkoła Futbolu Warszawa
Olimpia II Warszawa
1:3
UKS Ołtarzew
GLKS Nadarzyn
5:1
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Agrykola Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów
11:0
Żyrardowianka Żyrardów
Szkoła Futbolu Warszawa
0:1
Olimpia II Warszawa
Agrykola Warszawa
9:0
GLKS Nadarzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
1:5
Szkoła Futbolu Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:12
Agrykola Warszawa
Olimpia II Warszawa
2:3
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:3
GLKS Nadarzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
6:3
UKS Ołtarzew
Agrykola Warszawa
2:1
Olimpia II Warszawa
GLKS Nadarzyn
8:0
Żyrardowianka Żyrardów
Szkoła Futbolu Warszawa
5:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
0:1
Szkoła Futbolu Warszawa
GLKS Nadarzyn
2:1
Olimpia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:0*
Żyrardowianka Żyrardów
Agrykola Warszawa
3:0*
UKS Ołtarzew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
2:3
Agrykola Warszawa
SEMP Ursynów
4:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Ołtarzew
4:2
GLKS Nadarzyn
Olimpia II Warszawa
3:0*
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
0:7
Szkoła Futbolu Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:3*
UKS Ołtarzew
Agrykola Warszawa
3:1
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
Olimpia II Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
4:3
GLKS Nadarzyn
UKS Ołtarzew
1:2
Olimpia II Warszawa
Agrykola Warszawa
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Futbolu Warszawa
3:0*
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
0:3*
SEMP Ursynów
GLKS Nadarzyn
2:3
Agrykola Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:0*
UKS Ołtarzew
Olimpia II Warszawa
0:6
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
3:0*
UKS Ołtarzew
SEMP Ursynów
2:2
Olimpia II Warszawa
Agrykola Warszawa
3:0*
Żyrardowianka Żyrardów
GLKS Nadarzyn
2:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:2
Szkoła Futbolu Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:3*
GLKS Nadarzyn
UKS Ołtarzew
0:3*
SEMP Ursynów
Olimpia II Warszawa
2:8
Agrykola Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości