Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Żabieniec
3:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz II Pruszków
0:1
UWKS Legia Bemowo
Przyszłość Włochy
0:1
UKS Nowa Wieś
SEMP II Ursynów
11:0
UKS Iwiczna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
UKS Iwiczna
Jedność Żabieniec
4:0
Przyszłość Włochy
UWKS Legia Bemowo
3:5
SEMP II Ursynów
UKS Nowa Wieś
2:2
Znicz II Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
1:1
Jedność Żabieniec
Przyszłość Włochy
0:9
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Iwiczna
1:4
UWKS Legia Bemowo
SEMP II Ursynów
5:1
UKS Nowa Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
UWKS Legia Bemowo
Przyszłość Włochy
1:1
Znicz II Pruszków
Jedność Żabieniec
0:4
SEMP II Ursynów
UKS Nowa Wieś
5:2
UKS Iwiczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
4:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Iwiczna
3:4
Jedność Żabieniec
SEMP II Ursynów
12:0
Przyszłość Włochy
UWKS Legia Bemowo
2:1
UKS Nowa Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
1:1
UKS Iwiczna
Jedność Żabieniec
1:0
UWKS Legia Bemowo
Znicz II Pruszków
0:4
SEMP II Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:4
UKS Nowa Wieś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UWKS Legia Bemowo
1:1
Przyszłość Włochy
UKS Iwiczna
2:1
Znicz II Pruszków
SEMP II Ursynów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Nowa Wieś
0:2
Jedność Żabieniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UWKS Legia Bemowo
2:0
Znicz II Pruszków
UKS Nowa Wieś
6:0
Przyszłość Włochy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:3
Jedność Żabieniec
UKS Iwiczna
0:3
SEMP II Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
1:10
Jedność Żabieniec
UKS Iwiczna
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP II Ursynów
4:2
UWKS Legia Bemowo
Znicz II Pruszków
4:0
UKS Nowa Wieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
8:1
Przyszłość Włochy
Jedność Żabieniec
4:1
Znicz II Pruszków
UWKS Legia Bemowo
1:1
UKS Iwiczna
UKS Nowa Wieś
0:6
SEMP II Ursynów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
2:0
Przyszłość Włochy
UWKS Legia Bemowo
1:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP II Ursynów
0:0
Jedność Żabieniec
UKS Iwiczna
4:4
UKS Nowa Wieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Nowa Wieś
7:0
UWKS Legia Bemowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Znicz II Pruszków
Przyszłość Włochy
0:3*
SEMP II Ursynów
Jedność Żabieniec
3:0
UKS Iwiczna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Nowa Wieś
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UWKS Legia Bemowo
0:5
Jedność Żabieniec
UKS Iwiczna
13:0
Przyszłość Włochy
SEMP II Ursynów
6:2
Znicz II Pruszków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
2:2
UWKS Legia Bemowo
Jedność Żabieniec
1:1
UKS Nowa Wieś
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
SEMP II Ursynów
Znicz II Pruszków
3:1
UKS Iwiczna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości