zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
LKS Chlebnia
LKS Chlebnia 5 15 8 - 1 5 0 0
2
Szczerbiec Wolbórz
Szczerbiec II Wolbórz 5 8 4 - 3 2 2 1
3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 6 4 - 6 2 0 3
4
LKS Czarnocin
LKS Czarnocin 5 5 4 - 3 1 2 2 1 1 0 - 0
5
LKS Mierzyn
LKS Mierzyn 5 5 3 - 3 1 2 2 1 1 0 - 0
6
Włókniarz Moszczenica
Włókniarz Moszczenica 5 2 1 - 8 0 2 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mierzyn
0:0
Włókniarz Moszczenica
LKS Czarnocin
0:0
Szczerbiec II Wolbórz
LKS Chlebnia
2:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mierzyn
0:2
Szczerbiec II Wolbórz
LKS Czarnocin
0:1
LKS Chlebnia
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:0
Włókniarz Moszczenica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mierzyn
0:0
LKS Czarnocin
LKS Chlebnia
2:0
Włókniarz Moszczenica
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:1
Szczerbiec II Wolbórz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mierzyn
0:1
LKS Chlebnia
Szczerbiec II Wolbórz
1:1
Włókniarz Moszczenica
LKS Czarnocin
0:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
2:0
Szczerbiec II Wolbórz
LKS Mierzyn
3:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Czarnocin
4:0
Włókniarz Moszczenica
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Kawaleria Tomaszów
Kawaleria Tomaszów 5 11 5 - 1 3 2 0
2
Szczerbiec Wolbórz
Szczerbiec Wolbórz 5 10 3 - 2 3 1 1
3
Orzeł Łódź
Orzeł Łódź 5 7 5 - 2 2 1 2 2 4 2 - 0
4
Concordia Pioktrów Trybunalski
Concordia Pioktrów Trybunalski 5 7 5 - 6 2 1 2 2 4 2 - 1
5
Boruta Zgierz
Boruta Zgierz 5 7 4 - 4 2 1 2 2 0 1 - 4
6
Luciążanka Przygłów
Luciążanka Przygłów 5 0 3 - 10 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kawaleria Tomaszów
0:0
Szczerbiec Wolbórz
Concordia Pioktrów Trybunalski
3:2
Luciążanka Przygłów
Boruta Zgierz
0:2
Orzeł Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kawaleria Tomaszów
2:1
Luciążanka Przygłów
Concordia Pioktrów Trybunalski
2:1
Boruta Zgierz
Orzeł Łódź
0:1
Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kawaleria Tomaszów
2:0
Concordia Pioktrów Trybunalski
Boruta Zgierz
2:0
Szczerbiec Wolbórz
Orzeł Łódź
3:0
Luciążanka Przygłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kawaleria Tomaszów
0:0
Boruta Zgierz
Concordia Pioktrów Trybunalski
0:0
Orzeł Łódź
Luciążanka Przygłów
0:1
Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
0:1
Kawaleria Tomaszów
Concordia Pioktrów Trybunalski
0:1
Szczerbiec Wolbórz
Boruta Zgierz
1:0
Luciążanka Przygłów

Faza Pucharowa

mecz o 11 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Luciążanka Przygłów
0:0   k. 0 : 2
Włókniarz Moszczenica
mecz o 9 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mierzyn
0:0   k. 2 : 3
Boruta Zgierz
mecz o 7 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Pioktrów Trybunalski
0:3
LKS Czarnocin
półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczerbiec Wolbórz
0:2
LKS Chlebnia
Kawaleria Tomaszów
1:0
Szczerbiec II Wolbórz
mecz o 5 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
0:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
mecz o 3 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczerbiec Wolbórz
0:2
Szczerbiec II Wolbórz
finał
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
0:0   k. 2 : 1
Kawaleria Tomaszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości