zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
6:0
GLKS Nadarzyn
UKS Tarczyn
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów
1:2
Unia Warszawa
Naprzód GOSiR Stare Babice
2:3
Olimpia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
2:2
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Szkoła Futbolu Warszawa
Naprzód GOSiR Stare Babice
2:0
UKS Tarczyn
Olimpia Warszawa
0:5
Unia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Futbolu Warszawa
5:3
Naprzód GOSiR Stare Babice
UKS Tarczyn
2:2
Olimpia Warszawa
Unia Warszawa
4:1
GLKS Nadarzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
4:1
GLKS Nadarzyn
UKS Tarczyn
0:6
Szkoła Futbolu Warszawa
Naprzód GOSiR Stare Babice
2:2
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
Unia Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów
2:0
UKS Tarczyn
Szkoła Futbolu Warszawa
6:0
Olimpia Warszawa
Unia Warszawa
5:0
Naprzód GOSiR Stare Babice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Futbolu Warszawa
2:1
SEMP Ursynów
Naprzód GOSiR Stare Babice
1:2
GLKS Nadarzyn
UKS Tarczyn
1:6
Unia Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
6:0
UKS Tarczyn
SEMP Ursynów
2:1
Olimpia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Naprzód GOSiR Stare Babice
Unia Warszawa
3:1
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
4:2
Szkoła Futbolu Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
UKS Tarczyn
Olimpia Warszawa
2:1
Naprzód GOSiR Stare Babice
Unia Warszawa
5:0
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
0:2
GLKS Nadarzyn
Szkoła Futbolu Warszawa
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Tarczyn
4:2
Naprzód GOSiR Stare Babice
Unia Warszawa
4:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
SEMP Ursynów
Olimpia Warszawa
1:4
UKS Tarczyn
Naprzód GOSiR Stare Babice
2:1
Szkoła Futbolu Warszawa
GLKS Nadarzyn
0:6
Unia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
1:3
Olimpia Warszawa
SEMP Ursynów
4:2
Naprzód GOSiR Stare Babice
Szkoła Futbolu Warszawa
5:2
UKS Tarczyn
Unia Warszawa
5:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
GLKS Nadarzyn
Olimpia Warszawa
0:1
Szkoła Futbolu Warszawa
UKS Tarczyn
1:1
SEMP Ursynów
Naprzód GOSiR Stare Babice
0:4
Unia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
1:4
Naprzód GOSiR Stare Babice
SEMP Ursynów
0:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
Olimpia Warszawa
Unia Warszawa
7:0
UKS Tarczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
1:0
SEMP Ursynów
UKS Tarczyn
1:6
GLKS Nadarzyn
Naprzód GOSiR Stare Babice
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Futbolu Warszawa
2:2
Unia Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości