zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
1:0
Rozwój Warszawa
KS Walka Kosów
0:6
Jeziorka Prażmów
Orzeł Baniocha
4:0
Milan II Milanówek
UKS II Łady
0:2
Perła II Złotokłos
Grom Prace Małe
1:3
FC II Lesznowola
UKS Tarczyn
1:2
KS Marymont 1911 Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Marymont 1911 Warszawa
3:1
Orzeł Baniocha
Jeziorka Prażmów
9:2
UKS Tarczyn
Milan II Milanówek
1:3
UKS II Łady
Gwardia Warszawa
5:2
Grom Prace Małe
FC II Lesznowola
4:1
KS Walka Kosów
Rozwój Warszawa
2:2
Perła II Złotokłos
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
0:3
FC II Lesznowola
Orzeł Baniocha
2:1
Jeziorka Prażmów
Grom Prace Małe
0:6
Rozwój Warszawa
Perła II Złotokłos
2:0
Milan II Milanówek
KS Walka Kosów
1:0
Gwardia Warszawa
UKS II Łady
1:0
KS Marymont 1911 Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorka Prażmów
5:0
UKS II Łady
KS Marymont 1911 Warszawa
7:3
Perła II Złotokłos
Grom Prace Małe
2:5
KS Walka Kosów
FC II Lesznowola
1:0
Orzeł Baniocha
Gwardia Warszawa
6:1
UKS Tarczyn
Milan II Milanówek
1:3
Rozwój Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
4:1
Grom Prace Małe
Orzeł Baniocha
1:4
Gwardia Warszawa
Perła II Złotokłos
1:3
Jeziorka Prażmów
KS Walka Kosów
2:2
Rozwój Warszawa
UKS II Łady
1:1
FC II Lesznowola
Milan II Milanówek
2:2
KS Marymont 1911 Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorka Prażmów
6:1
Milan II Milanówek
KS Walka Kosów
0:1
UKS Tarczyn
Grom Prace Małe
0:14
Orzeł Baniocha
Gwardia Warszawa
4:3
UKS II Łady
FC II Lesznowola
3:1
Perła II Złotokłos
Rozwój Warszawa
0:3*
KS Marymont 1911 Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
2:1
KS Walka Kosów
UKS Tarczyn
1:2
Rozwój Warszawa
Perła II Złotokłos
3:2
Gwardia Warszawa
Milan II Milanówek
3:3
FC II Lesznowola
KS Marymont 1911 Warszawa
1:1
Jeziorka Prażmów
UKS II Łady
3:0*
Grom Prace Małe
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
8:1
Milan II Milanówek
UKS Tarczyn
0:2
Orzeł Baniocha
Grom Prace Małe
0:3
Perła II Złotokłos
FC II Lesznowola
1:0
KS Marymont 1911 Warszawa
KS Walka Kosów
2:0
UKS II Łady
Rozwój Warszawa
3:1
Jeziorka Prażmów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
1:2
Rozwój Warszawa
Jeziorka Prażmów
2:0
FC II Lesznowola
Perła II Złotokłos
2:3
KS Walka Kosów
KS Marymont 1911 Warszawa
0:1
Gwardia Warszawa
UKS II Łady
1:1
UKS Tarczyn
Milan II Milanówek
3:0*
Grom Prace Małe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
0:3*
UKS II Łady
UKS Tarczyn
3:5
Perła II Złotokłos
Grom Prace Małe
2:4
KS Marymont 1911 Warszawa
Gwardia Warszawa
7:1
Jeziorka Prażmów
KS Walka Kosów
2:1
Milan II Milanówek
Rozwój Warszawa
5:2
FC II Lesznowola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Marymont 1911 Warszawa
1:1
KS Walka Kosów
Jeziorka Prażmów
7:2
Grom Prace Małe
Perła II Złotokłos
2:5
Orzeł Baniocha
Milan II Milanówek
1:1
UKS Tarczyn
UKS II Łady
0:5
Rozwój Warszawa
FC II Lesznowola
2:3
Gwardia Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Marymont 1911 Warszawa
6:2
UKS Tarczyn
Milan II Milanówek
0:2
Orzeł Baniocha
Perła II Złotokłos
0:3*
UKS II Łady
Jeziorka Prażmów
3:2
KS Walka Kosów
FC II Lesznowola
9:0
Grom Prace Małe
Rozwój Warszawa
0:2
Gwardia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
1:2
Jeziorka Prażmów
UKS II Łady
3:1
Milan II Milanówek
KS Walka Kosów
8:0
FC II Lesznowola
Orzeł Baniocha
0:3
KS Marymont 1911 Warszawa
Gwardia Warszawa
24:0
Grom Prace Małe
Perła II Złotokłos
0:3
Rozwój Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Marymont 1911 Warszawa
5:1
UKS II Łady
Jeziorka Prażmów
3:2
Orzeł Baniocha
Milan II Milanówek
3:0*
Perła II Złotokłos
Gwardia Warszawa
3:2
KS Walka Kosów
FC II Lesznowola
1:3
UKS Tarczyn
Rozwój Warszawa
25:0
Grom Prace Małe
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła II Złotokłos
0:3
KS Marymont 1911 Warszawa
KS Walka Kosów
2:0
Grom Prace Małe
UKS II Łady
2:6
Jeziorka Prażmów
UKS Tarczyn
0:3
Gwardia Warszawa
Orzeł Baniocha
9:0
FC II Lesznowola
Rozwój Warszawa
2:0
Milan II Milanówek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorka Prażmów
3:0*
Perła II Złotokłos
KS Marymont 1911 Warszawa
8:0
Milan II Milanówek
Gwardia Warszawa
4:2
Orzeł Baniocha
Grom Prace Małe
1:0
UKS Tarczyn
Rozwój Warszawa
1:0
KS Walka Kosów
FC II Lesznowola
2:1
UKS II Łady
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła II Złotokłos
0:3
FC II Lesznowola
KS Marymont 1911 Warszawa
1:5
Rozwój Warszawa
Gwardia Warszawa
5:0
UKS II Łady
UKS Tarczyn
0:3
KS Walka Kosów
Milan II Milanówek
2:4
Jeziorka Prażmów
Orzeł Baniocha
3:1
Grom Prace Małe
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Marymont 1911 Warszawa
2:1
Jeziorka Prażmów
Gwardia Warszawa
3:0*
Perła II Złotokłos
Grom Prace Małe
2:2
UKS II Łady
FC II Lesznowola
2:4
Milan II Milanówek
KS Walka Kosów
0:0
Orzeł Baniocha
Rozwój Warszawa
5:0
UKS Tarczyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła II Złotokłos
0:3
Grom Prace Małe
KS Marymont 1911 Warszawa
1:0
FC II Lesznowola
Jeziorka Prażmów
4:2
Rozwój Warszawa
Orzeł Baniocha
2:1
UKS Tarczyn
Milan II Milanówek
0:3
Gwardia Warszawa
UKS II Łady
2:3
KS Walka Kosów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Walka Kosów
3:0
Perła II Złotokłos
UKS Tarczyn
6:2
UKS II Łady
Gwardia Warszawa
2:4
KS Marymont 1911 Warszawa
Grom Prace Małe
5:2
Milan II Milanówek
FC II Lesznowola
0:7
Jeziorka Prażmów
Rozwój Warszawa
3:0*
Orzeł Baniocha
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Marymont 1911 Warszawa
7:0
Grom Prace Małe
Milan II Milanówek
1:5
KS Walka Kosów
FC II Lesznowola
0:5
Rozwój Warszawa
Jeziorka Prażmów
2:2
Gwardia Warszawa
UKS II Łady
2:4
Orzeł Baniocha
Perła II Złotokłos
0:3
UKS Tarczyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
3:0
Perła II Złotokłos
UKS Tarczyn
6:0
Milan II Milanówek
Gwardia Warszawa
5:1
FC II Lesznowola
Grom Prace Małe
0:6
Jeziorka Prażmów
KS Walka Kosów
2:1
KS Marymont 1911 Warszawa
Rozwój Warszawa
4:1
UKS II Łady
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości