zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
4:1
GLKS II Nadarzyn
Ursus II Warszawa
6:0
Milan II Milanówek
UKS Ołtarzew
1:5
Grom II Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom II Warszawa
2:1
Ursus II Warszawa
Ogień Brwinów
4:1
Piast II Piastów
Gwardia Warszawa
11:1
Grom Prace Małe
GLKS II Nadarzyn
1:3
UKS Ołtarzew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
1:2
Gwardia Warszawa
Piast II Piastów
3:3
Milan II Milanówek
Ursus II Warszawa
6:2
GLKS II Nadarzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
4:4
UKS Ołtarzew
Grom II Warszawa
3:2
Piast II Piastów
Grom Prace Małe
2:6
UKS Tarczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Piastów
0:3*
GLKS II Nadarzyn
Ursus II Warszawa
5:0
Gwardia Warszawa
Ogień Brwinów
5:3
Milan II Milanówek
UKS Ołtarzew
6:1
Grom Prace Małe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom II Warszawa
4:2
Ogień Brwinów
UKS Tarczyn
2:7
UKS Ołtarzew
Grom Prace Małe
1:13
Ursus II Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
9:0
UKS Tarczyn
Piast II Piastów
3:0*
Gwardia Warszawa
Milan II Milanówek
4:1
Grom II Warszawa
Ogień Brwinów
5:3
GLKS II Nadarzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
0:1
Ursus II Warszawa
Grom Prace Małe
0:3
Piast II Piastów
GLKS II Nadarzyn
1:4
Milan II Milanówek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Piastów
1:0
UKS Tarczyn
Grom II Warszawa
4:0
GLKS II Nadarzyn
Ogień Brwinów
4:5
Gwardia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
1:2
Milan II Milanówek
Grom Prace Małe
3:3
Ogień Brwinów
UKS Ołtarzew
3:0
Piast II Piastów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Piastów
1:2
Ursus II Warszawa
Milan II Milanówek
9:1
Grom Prace Małe
Grom II Warszawa
2:0
Gwardia Warszawa
Ogień Brwinów
6:1
UKS Tarczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Prace Małe
0:3
Grom II Warszawa
UKS Ołtarzew
3:2
Ogień Brwinów
Gwardia Warszawa
2:2
GLKS II Nadarzyn
UKS Tarczyn
1:7
Milan II Milanówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogień Brwinów
3:4
Ursus II Warszawa
Grom II Warszawa
4:1
UKS Tarczyn
Milan II Milanówek
1:2
UKS Ołtarzew
GLKS II Nadarzyn
2:3
Grom Prace Małe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
3:1
Piast II Piastów
Ogień Brwinów
1:2
UKS Ołtarzew
GLKS II Nadarzyn
1:5
Gwardia Warszawa
Milan II Milanówek
3:1
UKS Tarczyn
Grom II Warszawa
7:1
Grom Prace Małe
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
3:2
Milan II Milanówek
Grom Prace Małe
0:3
Gwardia Warszawa
UKS Tarczyn
3:3
Grom II Warszawa
GLKS II Nadarzyn
3:3
Piast II Piastów
Ursus II Warszawa
22:2
Ogień Brwinów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Piastów
5:1
Ogień Brwinów
Grom Prace Małe
3:0*
GLKS II Nadarzyn
Milan II Milanówek
0:2
Ursus II Warszawa
Grom II Warszawa
3:2
UKS Ołtarzew
Gwardia Warszawa
3:0
UKS Tarczyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Milan II Milanówek
3:0*
Piast II Piastów
GLKS II Nadarzyn
1:0
Ogień Brwinów
UKS Ołtarzew
2:4
Gwardia Warszawa
UKS Tarczyn
0:4
Grom Prace Małe
Ursus II Warszawa
3:0
Grom II Warszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Prace Małe
1:1
UKS Ołtarzew
GLKS II Nadarzyn
4:2
UKS Tarczyn
Milan II Milanówek
4:6
Ogień Brwinów
Gwardia Warszawa
1:7
Ursus II Warszawa
Piast II Piastów
2:0
Grom II Warszawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogień Brwinów
3:8
Grom II Warszawa
Gwardia Warszawa
2:3
Piast II Piastów
UKS Ołtarzew
6:0
UKS Tarczyn
Ursus II Warszawa
3:0*
Grom Prace Małe
Milan II Milanówek
4:3
GLKS II Nadarzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
14:2
GLKS II Nadarzyn
Piast II Piastów
3:0*
Grom Prace Małe
Grom II Warszawa
3:0
Milan II Milanówek
UKS Tarczyn
0:4
Ursus II Warszawa
Gwardia Warszawa
7:0
Ogień Brwinów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Milan II Milanówek
6:4
Gwardia Warszawa
Ogień Brwinów
7:3
Grom Prace Małe
UKS Tarczyn
2:4
Piast II Piastów
Ursus II Warszawa
4:1
UKS Ołtarzew
GLKS II Nadarzyn
0:6
Grom II Warszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Prace Małe
1:2
Milan II Milanówek
Gwardia Warszawa
3:2
Grom II Warszawa
UKS Tarczyn
5:5
Ogień Brwinów
GLKS II Nadarzyn
0:3
Ursus II Warszawa
Piast II Piastów
3:0
UKS Ołtarzew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości