zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:2
Orzeł Wierzbica
MKS Piaseczno
3:1
Pogoń Siedlce
UKS 1 Węgrów
1:1
Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin
1:0
Zwar Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:0
UKS 1 Węgrów
Wilga Garwolin
4:1
MUKS Kosa Konstancin
Zwar Warszawa
0:0
MKS Piaseczno
Orzeł Wierzbica
1:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:1
Zwar Warszawa
MKS Piaseczno
3:2
Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin
4:0
Młodzik Radom
UKS 1 Węgrów
2:4
Orzeł Wierzbica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:0
MKS Piaseczno
Wilga Garwolin
3:1
Pogoń Siedlce
UKS 1 Węgrów
0:8
MUKS Kosa Konstancin
Orzeł Wierzbica
2:2
Zwar Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
4:1
UKS 1 Węgrów
Zwar Warszawa
2:2
Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin
13:0
Orzeł Wierzbica
Pogoń Siedlce
2:0
Młodzik Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:2
Zwar Warszawa
UKS 1 Węgrów
1:5
Pogoń Siedlce
Orzeł Wierzbica
1:4
Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin
0:0
MKS Piaseczno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
6:0
Młodzik Radom
MKS Piaseczno
1:4
Orzeł Wierzbica
Zwar Warszawa
5:2
UKS 1 Węgrów
Pogoń Siedlce
2:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
8:0
UKS 1 Węgrów
Zwar Warszawa
1:2
MUKS Kosa Konstancin
Orzeł Wierzbica
1:1
Młodzik Radom
Pogoń Siedlce
0:0
MKS Piaseczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 1 Węgrów
5:4
Młodzik Radom
Pogoń Siedlce
11:0
Orzeł Wierzbica
MUKS Kosa Konstancin
3:0
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
2:2
Zwar Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:3
MUKS Kosa Konstancin
Wilga Garwolin
2:1
MKS Piaseczno
Orzeł Wierzbica
1:0
UKS 1 Węgrów
Zwar Warszawa
1:2
Pogoń Siedlce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:1
Młodzik Radom
Zwar Warszawa
2:2
Orzeł Wierzbica
Pogoń Siedlce
0:1
Wilga Garwolin
MUKS Kosa Konstancin
9:1
UKS 1 Węgrów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:1
Pogoń Siedlce
Wilga Garwolin
3:1
Zwar Warszawa
Orzeł Wierzbica
0:4
MUKS Kosa Konstancin
UKS 1 Węgrów
2:4
MKS Piaseczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
7:0
Orzeł Wierzbica
Zwar Warszawa
3:0
Młodzik Radom
Pogoń Siedlce
2:0
UKS 1 Węgrów
MKS Piaseczno
0:3*
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
2:3
MKS Piaseczno
Młodzik Radom
3:2
Wilga Garwolin
UKS 1 Węgrów
0:9
Zwar Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
2:0
Pogoń Siedlce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości