Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Okęcie
0:1
Błonianka Błonie
UKS GOSiR Stare Babice
2:3
FC Komorów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
10:1
UKS Okęcie
UKS GOSiR Stare Babice
1:3
SEMP II Ursynów
FC Komorów
2:2
KS Milan Milanówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Milan Milanówek
1:0
Błonianka Błonie
UKS Okęcie
2:1
UKS GOSiR Stare Babice
SEMP II Ursynów
4:2
FC Komorów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
KS Milan Milanówek
FC Komorów
3:1
Błonianka Błonie
SEMP II Ursynów
3:0
UKS Okęcie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Milan Milanówek
2:0
UKS GOSiR Stare Babice
UKS Okęcie
1:2
FC Komorów
Błonianka Błonie
1:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
0:0
KS Milan Milanówek
FC Komorów
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS GOSiR Stare Babice
3:0
Błonianka Błonie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
1:6
SEMP II Ursynów
KS Milan Milanówek
3:1
UKS Okęcie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:1
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:2
SEMP II Ursynów
Błonianka Błonie
6:1
UKS Okęcie
FC Komorów
2:3
UKS GOSiR Stare Babice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Ursynów
7:0
UKS GOSiR Stare Babice
UKS Okęcie
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Milan Milanówek
1:2
FC Komorów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSiR Stare Babice
- : -
UKS Okęcie
Błonianka Błonie
1:2
KS Milan Milanówek
FC Komorów
0:7
SEMP II Ursynów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
- : -
FC Komorów
KS Milan Milanówek
- : -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Okęcie
- : -
SEMP II Ursynów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- : -
Błonianka Błonie
UKS GOSiR Stare Babice
- : -
KS Milan Milanówek
FC Komorów
- : -
UKS Okęcie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- : -
FC Komorów
Błonianka Błonie
- : -
UKS GOSiR Stare Babice
KS Milan Milanówek
- : -
SEMP II Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GOSiR Stare Babice
- : -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP II Ursynów
- : -
Błonianka Błonie
UKS Okęcie
- : -
KS Milan Milanówek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości