zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
9:0
Naprzód Brwinów
KS Teresin
0:7
Błonianka Błonie
Promyk Nowa Sucha
20:0
Milan Milanówek
Partyzant Leszno
0:6
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
7:2
KS Teresin
Milan Milanówek
2:2
Partyzant Leszno
Błonianka Błonie
3:0
Promyk Nowa Sucha
Naprzód Brwinów
0:10
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
2:1
Naprzód Brwinów
Promyk Nowa Sucha
12:1
Ryś Laski
Partyzant Leszno
0:4
Błonianka Błonie
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
6:0
Milan Milanówek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
1:1
Partyzant Leszno
KS Teresin
2:10
Promyk Nowa Sucha
Błonianka Błonie
3:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Naprzód Brwinów
0:2
Milan Milanówek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Nowa Sucha
3:0
Naprzód Brwinów
Partyzant Leszno
3:2
KS Teresin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
6:0
Ryś Laski
Milan Milanówek
0:10
Błonianka Błonie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
0:6
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Promyk Nowa Sucha
7:1
Partyzant Leszno
Naprzód Brwinów
0:7
Błonianka Błonie
Ryś Laski
6:3
Milan Milanówek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
3:0
Naprzód Brwinów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:4
Promyk Nowa Sucha
Milan Milanówek
2:4
KS Teresin
Błonianka Błonie
6:0
Ryś Laski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
8:1
Partyzant Leszno
Milan Milanówek
0:8
Promyk Nowa Sucha
Błonianka Błonie
9:0
KS Teresin
Naprzód Brwinów
0:3
Ryś Laski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
4:3
Ryś Laski
Promyk Nowa Sucha
0:2
Błonianka Błonie
Partyzant Leszno
1:2
Milan Milanówek
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3:0
Naprzód Brwinów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
3:6
Promyk Nowa Sucha
Milan Milanówek
0:8
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Błonianka Błonie
4:0
Partyzant Leszno
Naprzód Brwinów
0:3
KS Teresin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Nowa Sucha
6:1
KS Teresin
Partyzant Leszno
2:0
Ryś Laski
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:2
Błonianka Błonie
Milan Milanówek
3:0
Naprzód Brwinów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
2:7
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Teresin
4:1
Partyzant Leszno
Błonianka Błonie
10:0
Milan Milanówek
Naprzód Brwinów
0:3
Promyk Nowa Sucha
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
0:3
Promyk Nowa Sucha
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
9:1
KS Teresin
Milan Milanówek
3:0
Ryś Laski
Błonianka Błonie
3:0
Naprzód Brwinów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
0:9
Błonianka Błonie
KS Teresin
7:4
Milan Milanówek
Promyk Nowa Sucha
3:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Naprzód Brwinów
0:3
Partyzant Leszno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości