Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Pauza
DTS Helios Eko-Sport Białystok
5:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Piastovia Piastów
4:0
Tur Bielsk Podlaski
UKS II SMS Łódź
3:1
Pelikan Łowicz
AZS UW Warszawa
3:0
UMKS Zgierz
KS Teresin
9:2
Jantar Ostrołęka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UMKS Zgierz
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
0:4
KS Teresin
Tur Bielsk Podlaski
2:4
DTS Helios Eko-Sport Białystok
MUKS Tomaszów Mazowiecki
3:0
UKS II SMS Łódź
Pelikan Łowicz
5:1
Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka
2:5
AZS UW Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
Pauza
KS Teresin
5:0
Tur Bielsk Podlaski
AZS UW Warszawa
2:1
UKS Ząbkovia Ząbki
DTS Helios Eko-Sport Białystok
0:5
Pelikan Łowicz
UMKS Zgierz
2:4
Jantar Ostrołęka
Piastovia Piastów
3:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
- : -
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Jantar Ostrołęka
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
4:2
UMKS Zgierz
Tur Bielsk Podlaski
0:1
AZS UW Warszawa
UKS II SMS Łódź
5:1
Piastovia Piastów
Pelikan Łowicz
1:0
KS Teresin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
Pauza
KS Teresin
0:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
AZS UW Warszawa
0:2
Pelikan Łowicz
Jantar Ostrołęka
2:10
UKS Ząbkovia Ząbki
DTS Helios Eko-Sport Białystok
1:3
UKS II SMS Łódź
UMKS Zgierz
2:1
Tur Bielsk Podlaski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:0
AZS UW Warszawa
Pelikan Łowicz
6:1
UMKS Zgierz
UKS II SMS Łódź
2:0
KS Teresin
Tur Bielsk Podlaski
4:1
Jantar Ostrołęka
Piastovia Piastów
7:1
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Pauza
Jantar Ostrołęka
1:5
Pelikan Łowicz
KS Teresin
0:2
Piastovia Piastów
UMKS Zgierz
0:2
MUKS Tomaszów Mazowiecki
UKS Ząbkovia Ząbki
7:2
Tur Bielsk Podlaski
AZS UW Warszawa
2:4
UKS II SMS Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Bielsk Podlaski
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
- : -
Jantar Ostrołęka
Pelikan Łowicz
- : -
UKS Ząbkovia Ząbki
UKS II SMS Łódź
- : -
UMKS Zgierz
DTS Helios Eko-Sport Białystok
- : -
KS Teresin
Piastovia Piastów
- : -
AZS UW Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
Pauza
UKS Ząbkovia Ząbki
- : -
MUKS Tomaszów Mazowiecki
AZS UW Warszawa
- : -
DTS Helios Eko-Sport Białystok
Jantar Ostrołęka
- : -
UKS II SMS Łódź
UMKS Zgierz
- : -
Piastovia Piastów
Tur Bielsk Podlaski
- : -
Pelikan Łowicz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
Pauza
MUKS Tomaszów Mazowiecki
- : -
Tur Bielsk Podlaski
KS Teresin
- : -
AZS UW Warszawa
UKS II SMS Łódź
- : -
UKS Ząbkovia Ząbki
DTS Helios Eko-Sport Białystok
- : -
UMKS Zgierz
Piastovia Piastów
- : -
Jantar Ostrołęka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
Pauza
Pelikan Łowicz
- : -
MUKS Tomaszów Mazowiecki
UKS Ząbkovia Ząbki
- : -
Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka
- : -
DTS Helios Eko-Sport Białystok
UMKS Zgierz
- : -
KS Teresin
Tur Bielsk Podlaski
- : -
UKS II SMS Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości