zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
Pegaz Drobin
MKS Ciechanów
1:0
Żyrardowianka Żyrardów
Korona Ostrołęka
2:1
Unia Warszawa
Szkoła Futbolu Warszawa
0:2
Naprzód Brwinów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
3:0
Żyrardowianka Żyrardów
Unia Warszawa
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pegaz Drobin
2:5
MKS Ciechanów
Szkoła Futbolu Warszawa
3:0*
Korona Ostrołęka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
5:1
Pegaz Drobin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:4
Szkoła Futbolu Warszawa
MKS Ciechanów
0:3
Unia Warszawa
Korona Ostrołęka
1:2
Naprzód Brwinów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Brwinów
3:1
Pegaz Drobin
Szkoła Futbolu Warszawa
6:2
MKS Ciechanów
Unia Warszawa
4:2
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pegaz Drobin
2:5
Unia Warszawa
MKS Ciechanów
3:7
Korona Ostrołęka
Żyrardowianka Żyrardów
1:4
Szkoła Futbolu Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
Naprzód Brwinów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
8:0
Pegaz Drobin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka
4:3
Żyrardowianka Żyrardów
Naprzód Brwinów
3:1
Unia Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
2:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Pegaz Drobin
1:2
Korona Ostrołęka
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Ciechanów
1:3
Naprzód Brwinów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
4:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
4:1
MKS Ciechanów
Unia Warszawa
2:0
Korona Ostrołęka
Pegaz Drobin
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
0:6
Naprzód Brwinów
Korona Ostrołęka
2:6
Szkoła Futbolu Warszawa
MKS Ciechanów
2:3
Pegaz Drobin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Unia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
4:3
MKS Ciechanów
Naprzód Brwinów
4:2
Korona Ostrołęka
Szkoła Futbolu Warszawa
10:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pegaz Drobin
0:1
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pegaz Drobin
0:9
Naprzód Brwinów
MKS Ciechanów
2:6
Szkoła Futbolu Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
3:3
Unia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
Korona Ostrołęka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
3:4
Pegaz Drobin
Naprzód Brwinów
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Futbolu Warszawa
2:2
Żyrardowianka Żyrardów
Korona Ostrołęka
1:3
MKS Ciechanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pegaz Drobin
1:2
Szkoła Futbolu Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
Korona Ostrołęka
Unia Warszawa
2:2
Naprzód Brwinów
MKS Ciechanów
2:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
8:0
Pegaz Drobin
Naprzód Brwinów
6:1
MKS Ciechanów
Szkoła Futbolu Warszawa
1:1
Unia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:2
Żyrardowianka Żyrardów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości