zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Partyzant Leszno
LZS Błękitni Korytów
0:4
Błonianka II Błonie
KS Teresin
2:3
KS Promyk Nowa Sucha
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
1:5
KS Teresin
LZS Błękitni Korytów
1:5
LKS Osuchów
Błonianka II Błonie
0:3
KS Promyk Nowa Sucha
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
3:0
LZS Błękitni Korytów
KS Promyk Nowa Sucha
5:0
Partyzant Leszno
LKS Osuchów
4:1
Błonianka II Błonie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
0:6
KS Teresin
LKS Osuchów
2:1
Żyrardowianka Żyrardów
Błonianka II Błonie
0:2
Partyzant Leszno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
1:7
LKS Osuchów
KS Promyk Nowa Sucha
6:0
LZS Błękitni Korytów
Błonianka II Błonie
2:1
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
0:0
Partyzant Leszno
KS Teresin
1:3
Żyrardowianka Żyrardów
LKS Osuchów
2:2
KS Promyk Nowa Sucha
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
0:0
LKS Osuchów
KS Teresin
3:1
Błonianka II Błonie
KS Promyk Nowa Sucha
2:1
Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Osuchów
Partyzant Leszno
2:3
Żyrardowianka Żyrardów
KS Promyk Nowa Sucha
4:0
KS Teresin
Błonianka II Błonie
0:0
LZS Błękitni Korytów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrardowianka Żyrardów
Pauza
LKS Osuchów
1:2
LZS Błękitni Korytów
KS Teresin
5:1
Partyzant Leszno
KS Promyk Nowa Sucha
3:1
Błonianka II Błonie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Leszno
0:7
KS Promyk Nowa Sucha
LZS Błękitni Korytów
0:2
Żyrardowianka Żyrardów
Błonianka II Błonie
3:0*
LKS Osuchów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Promyk Nowa Sucha
Pauza
Partyzant Leszno
4:1
Błonianka II Błonie
Żyrardowianka Żyrardów
1:0
LKS Osuchów
KS Teresin
11:0
LZS Błękitni Korytów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Partyzant Leszno
Żyrardowianka Żyrardów
3:2
Błonianka II Błonie
LZS Błękitni Korytów
0:3
KS Promyk Nowa Sucha
LKS Osuchów
4:2
KS Teresin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błonianka II Błonie
Partyzant Leszno
7:2
LZS Błękitni Korytów
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
KS Teresin
KS Promyk Nowa Sucha
2:0
LKS Osuchów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Błękitni Korytów
Pauza
Żyrardowianka Żyrardów
1:1
KS Promyk Nowa Sucha
LKS Osuchów
3:0
Partyzant Leszno
Błonianka II Błonie
1:10
KS Teresin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości