zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
2:0
KS Sobienie Jeziory
UKS Tarczyn
0:3
Orzeł Parysów
KS Walka Kosów
2:1
Jeziorka Prażmów
PKS II Radość
3:6
Korona Góra Kalwaria
SF Wilanów
0:6
Perła II Złotokłos
Grom Prace Małe
2:4
KS Glinianka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
4:2
Orzeł Baniocha
KS Sobienie Jeziory
6:0
SRS ZAMIENIE
KS Glinianka
0:1
Korona Góra Kalwaria
Jeziorka Prażmów
2:2
UKS Tarczyn
Perła II Złotokłos
6:1
PKS II Radość
Grom Prace Małe
1:1
KS Walka Kosów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
8:1
Jeziorka Prażmów
Korona Góra Kalwaria
1:4
Perła II Złotokłos
KS Walka Kosów
3:1
KS Glinianka
SRS ZAMIENIE
0:5
Orzeł Parysów
SF Wilanów
2:2
KS Sobienie Jeziory
UKS Tarczyn
3:1
Grom Prace Małe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
2:3
SF Wilanów
KS Sobienie Jeziory
5:1
PKS II Radość
KS Glinianka
3:1
Perła II Złotokłos
Jeziorka Prażmów
5:1
SRS ZAMIENIE
KS Walka Kosów
1:2
UKS Tarczyn
Grom Prace Małe
1:2
Orzeł Baniocha
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
4:0
KS Walka Kosów
Korona Góra Kalwaria
2:0
KS Sobienie Jeziory
UKS Tarczyn
3:2
KS Glinianka
PKS II Radość
0:5
Orzeł Parysów
SF Wilanów
2:0
Jeziorka Prażmów
SRS ZAMIENIE
1:6
Grom Prace Małe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
6:2
Korona Góra Kalwaria
KS Sobienie Jeziory
2:3
Perła II Złotokłos
UKS Tarczyn
3:1
Orzeł Baniocha
KS Walka Kosów
7:2
SRS ZAMIENIE
PKS II Radość
0:2
Jeziorka Prażmów
Grom Prace Małe
2:3
SF Wilanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Baniocha
2:1
KS Glinianka
Korona Góra Kalwaria
2:1
Jeziorka Prażmów
Perła II Złotokłos
1:1
Orzeł Parysów
SRS ZAMIENIE
0:7
UKS Tarczyn
SF Wilanów
2:3
KS Walka Kosów
PKS II Radość
1:0
Grom Prace Małe
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glinianka
2:0
KS Sobienie Jeziory
Orzeł Baniocha
6:0
SRS ZAMIENIE
Jeziorka Prażmów
1:3
Perła II Złotokłos
UKS Tarczyn
0:4
SF Wilanów
KS Walka Kosów
7:0
PKS II Radość
Grom Prace Małe
3:4
Korona Góra Kalwaria
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glinianka
1:1
Orzeł Parysów
Jeziorka Prażmów
1:2
KS Sobienie Jeziory
Orzeł Baniocha
11:0
PKS II Radość
UKS Tarczyn
2:1
Korona Góra Kalwaria
KS Walka Kosów
3:1
Perła II Złotokłos
SRS ZAMIENIE
0:2
SF Wilanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
2:2
Jeziorka Prażmów
KS Sobienie Jeziory
2:3
Grom Prace Małe
Korona Góra Kalwaria
3:4
Orzeł Baniocha
Perła II Złotokłos
3:1
UKS Tarczyn
PKS II Radość
1:1
SRS ZAMIENIE
SF Wilanów
2:3
KS Glinianka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glinianka
2:0
Jeziorka Prażmów
Orzeł Baniocha
3:1
Perła II Złotokłos
KS Walka Kosów
4:2
KS Sobienie Jeziory
SRS ZAMIENIE
0:6
Korona Góra Kalwaria
SF Wilanów
0:2
PKS II Radość
Grom Prace Małe
0:0
Orzeł Parysów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Parysów
1:4
KS Walka Kosów
KS Sobienie Jeziory
1:1
UKS Tarczyn
Jeziorka Prażmów
3:4
Grom Prace Małe
Korona Góra Kalwaria
1:6
SF Wilanów
Perła II Złotokłos
3:0
SRS ZAMIENIE
PKS II Radość
0:5
KS Glinianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SRS ZAMIENIE
Orzeł Parysów
1:3
UKS Tarczyn
KS Sobienie Jeziory
1:4
Orzeł Baniocha
Jeziorka Prażmów
0:1
KS Walka Kosów
Korona Góra Kalwaria
7:0
PKS II Radość
Perła II Złotokłos
1:3
SF Wilanów
KS Glinianka
3:1
Grom Prace Małe
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SF Wilanów
Orzeł Baniocha
2:1
Orzeł Parysów
Korona Góra Kalwaria
0:0
KS Glinianka
UKS Tarczyn
3:3
Jeziorka Prażmów
PKS II Radość
2:3
Perła II Złotokłos
SRS ZAMIENIE
1:1
KS Sobienie Jeziory
KS Walka Kosów
6:3
Grom Prace Małe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła II Złotokłos
2:1
Korona Góra Kalwaria
KS Sobienie Jeziory
0:2
SF Wilanów
Orzeł Parysów
2:1
SRS ZAMIENIE
Jeziorka Prażmów
0:2
Orzeł Baniocha
KS Glinianka
1:1
KS Walka Kosów
Pauza
PKS II Radość
Grom Prace Małe
3:2
UKS Tarczyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Korona Góra Kalwaria
Orzeł Baniocha
8:2
Grom Prace Małe
UKS Tarczyn
2:3
KS Walka Kosów
Perła II Złotokłos
1:0
KS Glinianka
PKS II Radość
1:0
KS Sobienie Jeziory
SRS ZAMIENIE
1:1
Jeziorka Prażmów
SF Wilanów
2:1
Orzeł Parysów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sobienie Jeziory
2:3
Orzeł Parysów
Korona Góra Kalwaria
1:2
KS Walka Kosów
PKS II Radość
0:6
UKS Tarczyn
SRS ZAMIENIE
0:5
KS Glinianka
SF Wilanów
0:1
Orzeł Baniocha
Perła II Złotokłos
4:1
Grom Prace Małe
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Perła II Złotokłos
Orzeł Parysów
9:0
PKS II Radość
KS Sobienie Jeziory
0:1
Korona Góra Kalwaria
KS Glinianka
0:2
UKS Tarczyn
Jeziorka Prażmów
1:6
SF Wilanów
KS Walka Kosów
3:3
Orzeł Baniocha
Grom Prace Małe
4:2
SRS ZAMIENIE
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Glinianka
Orzeł Baniocha
5:3
UKS Tarczyn
Jeziorka Prażmów
2:1
PKS II Radość
Korona Góra Kalwaria
1:0
Orzeł Parysów
Perła II Złotokłos
3:1
KS Sobienie Jeziory
SRS ZAMIENIE
1:4
KS Walka Kosów
SF Wilanów
5:0
Grom Prace Małe
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Sobienie Jeziory
Orzeł Parysów
1:3
Perła II Złotokłos
KS Glinianka
0:0
Orzeł Baniocha
Jeziorka Prażmów
2:2
Korona Góra Kalwaria
Grom Prace Małe
7:0
PKS II Radość
UKS Tarczyn
7:1
SRS ZAMIENIE
KS Walka Kosów
2:4
SF Wilanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości