Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warszawska APN
6:7
KS Konstancin
SEMP Ursynów
0:3*
MUKS Kosa Konstancin
Ursus Warszawa
1:1
Legia Warszawa KS
Znicz Pruszków
5:3
LKS Chlebnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
1:9
Ursus Warszawa
Warszawska APN
7:8
SEMP Ursynów
KS Konstancin
2:2
LKS Chlebnia
Legia Warszawa KS
5:3
Znicz Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
12:0
Warszawska APN
Znicz Pruszków
4:4
MUKS Kosa Konstancin
SEMP Ursynów
2:0
KS Konstancin
LKS Chlebnia
5:8
Legia Warszawa KS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Konstancin
1:6
Legia Warszawa KS
SEMP Ursynów
0:9
Ursus Warszawa
Warszawska APN
5:9
Znicz Pruszków
MUKS Kosa Konstancin
2:2
LKS Chlebnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
7:1
MUKS Kosa Konstancin
Ursus Warszawa
4:2
KS Konstancin
Znicz Pruszków
4:3
SEMP Ursynów
LKS Chlebnia
7:1
Warszawska APN
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
9:2
LKS Chlebnia
Ursus Warszawa
6:0
Znicz Pruszków
Warszawska APN
7:11
Legia Warszawa KS
KS Konstancin
3:3
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Chlebnia
2:4
Ursus Warszawa
Znicz Pruszków
6:1
KS Konstancin
MUKS Kosa Konstancin
11:2
Warszawska APN
Legia Warszawa KS
2:2
SEMP Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
2:3
Ursus Warszawa
LKS Chlebnia
6:5
Znicz Pruszków
MUKS Kosa Konstancin
1:6
SEMP Ursynów
KS Konstancin
5:2
Warszawska APN
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
13:2
Warszawska APN
LKS Chlebnia
4:2
KS Konstancin
Znicz Pruszków
3:6
Legia Warszawa KS
Ursus Warszawa
2:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
4:3
LKS Chlebnia
MUKS Kosa Konstancin
3:11
Znicz Pruszków
Warszawska APN
2:8
Ursus Warszawa
KS Konstancin
4:4
SEMP Ursynów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
4:5
SEMP Ursynów
LKS Chlebnia
3:2
MUKS Kosa Konstancin
Znicz Pruszków
7:2
Warszawska APN
Legia Warszawa KS
6:4
KS Konstancin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
2:4
Znicz Pruszków
Warszawska APN
1:8
LKS Chlebnia
MUKS Kosa Konstancin
4:3
Legia Warszawa KS
KS Konstancin
3:3
Ursus Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
14:0
Warszawska APN
LKS Chlebnia
3:3
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
1:9
Ursus Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
5:0
KS Konstancin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
6:5
Legia Warszawa KS
Ursus Warszawa
5:2
LKS Chlebnia
Warszawska APN
4:5
MUKS Kosa Konstancin
KS Konstancin
4:9
Znicz Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości