zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
5:1
MKS Piaseczno
Olimpia Warszawa
0:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Ołtarzew
0:7
GLKS Nadarzyn
Szkoła Futbolu Warszawa
5:3
Ursus Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
1:0
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
MKS Piaseczno
Olimpia Warszawa
6:0
UKS Ołtarzew
GLKS Nadarzyn
0:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
6:2
Olimpia Warszawa
SEMP Ursynów
2:3
GLKS Nadarzyn
MKS Piaseczno
8:1
Ursus Warszawa
UKS Ołtarzew
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
1:1
MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
Ursus Warszawa
Olimpia Warszawa
1:2
SEMP Ursynów
UKS Ołtarzew
0:3
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
4:0
UKS Ołtarzew
Ursus Warszawa
4:1
GLKS Nadarzyn
MKS Piaseczno
2:1
Olimpia Warszawa
Szkoła Futbolu Warszawa
4:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:0
GLKS Nadarzyn
Olimpia Warszawa
4:1
Ursus Warszawa
UKS Ołtarzew
3:5
MKS Piaseczno
Szkoła Futbolu Warszawa
3:1
SEMP Ursynów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
3:4
Olimpia Warszawa
SEMP Ursynów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa
1:1
UKS Ołtarzew
MKS Piaseczno
0:4
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
2:4
UKS Ołtarzew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
Olimpia Warszawa
MKS Piaseczno
2:2
SEMP Ursynów
Ursus Warszawa
1:8
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:0
Ursus Warszawa
MKS Piaseczno
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
UKS Ołtarzew
5:1
Olimpia Warszawa
Szkoła Futbolu Warszawa
3:0
GLKS Nadarzyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
3:0
SEMP Ursynów
Ursus Warszawa
1:2
MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
UKS Ołtarzew
Olimpia Warszawa
2:1
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
3:0
Olimpia Warszawa
Ursus Warszawa
0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Piaseczno
2:4
GLKS Nadarzyn
Szkoła Futbolu Warszawa
9:0
UKS Ołtarzew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
4:2
Ursus Warszawa
Olimpia Warszawa
0:1
MKS Piaseczno
UKS Ołtarzew
2:0
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Nadarzyn
2:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
SEMP Ursynów
1:0
Szkoła Futbolu Warszawa
Ursus Warszawa
3:1
Olimpia Warszawa
MKS Piaseczno
8:1
UKS Ołtarzew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
SEMP Ursynów
Olimpia Warszawa
5:1
GLKS Nadarzyn
UKS Ołtarzew
4:2
Ursus Warszawa
Szkoła Futbolu Warszawa
3:0
MKS Piaseczno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości