zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP II Warszawa
5:3
Pogoń Siedlce
Unia Warszawa
1:1
MKS Piaseczno
Wilga Garwolin
2:0
AS RADOMIAK
Sęp Żelechów
0:5
Zwar Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwar Warszawa
3:2
SEMP II Warszawa
Wilga Garwolin
7:0
Sęp Żelechów
AS RADOMIAK
0:3
MKS Piaseczno
Pogoń Siedlce
0:4
Unia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
4:4
Zwar Warszawa
Sęp Żelechów
1:3
AS RADOMIAK
SEMP II Warszawa
4:0
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
5:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
2:0
Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów
1:5
SEMP II Warszawa
Wilga Garwolin
1:1
Unia Warszawa
Zwar Warszawa
3:3
MKS Piaseczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
5:0
Sęp Żelechów
MKS Piaseczno
7:0
Wilga Garwolin
SEMP II Warszawa
1:2
AS RADOMIAK
Pogoń Siedlce
3:3
Zwar Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
3:2
Pogoń Siedlce
SEMP II Warszawa
1:4
Unia Warszawa
Sęp Żelechów
0:3
MKS Piaseczno
AS RADOMIAK
3:3
Zwar Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
8:0
Sęp Żelechów
Zwar Warszawa
5:2
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
2:0
SEMP II Warszawa
Unia Warszawa
3:0
AS RADOMIAK
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:4
SEMP II Warszawa
AS RADOMIAK
1:4
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
0:0
Unia Warszawa
Zwar Warszawa
8:2
Sęp Żelechów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Warszawa
5:0
Pogoń Siedlce
MKS Piaseczno
6:0
AS RADOMIAK
SEMP II Warszawa
1:2
Zwar Warszawa
Sęp Żelechów
1:2
Wilga Garwolin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:3
MKS Piaseczno
AS RADOMIAK
12:0
Sęp Żelechów
Zwar Warszawa
0:5
Unia Warszawa
Wilga Garwolin
2:3
SEMP II Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
3:2
AS RADOMIAK
Unia Warszawa
2:1
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
1:1
Zwar Warszawa
SEMP II Warszawa
7:0
Sęp Żelechów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwar Warszawa
6:1
Pogoń Siedlce
Wilga Garwolin
0:1
MKS Piaseczno
AS RADOMIAK
2:3
SEMP II Warszawa
Sęp Żelechów
1:5
Unia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
3:1
Wilga Garwolin
Unia Warszawa
1:0
SEMP II Warszawa
MKS Piaseczno
8:0
Sęp Żelechów
Zwar Warszawa
4:0
AS RADOMIAK
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
0:3
Unia Warszawa
SEMP II Warszawa
0:2
MKS Piaseczno
Wilga Garwolin
2:1
Zwar Warszawa
Sęp Żelechów
0:2
Pogoń Siedlce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości