Składki

Wszyscy nowi członkowie zobowiązani są do dokonania wpłaty "wpisowego", w wysokości jednomiesięcznej składki. Po jego wpłaceniu zawodnik otrzymuje koszulkę klubową.

Składka miesięczna za jednego uczestnika zajęć wynosi 180 zł. W przypadku 2 osób trenujących, będących rodzeństwem, składka to 250 zł.

Wpłat należy dokonywać do dziesiątego dnia każdego miesiąca w siedzibie klubu lub na konto SEMP:
Raiffeisen POLBANK 86 1750 0012 0000 0000 2263 0498

Składką członkowską nie są obciążane miesiące wakacyjne (lipiec i sierpień).

Klub zastrzega sobie prawo do nie wpuszczania na zajęcie dzieci, których rodzice mają zaległości w opłatach względem Klubu.

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości