Podsumowanie weekendu 16-17.06

20 meczów. 14 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek. Takim bilansem kolejki zamykamy (w większości przypadków) rundę wiosenną sezonu 2017/18. Minione mecze przyniosły wiele rozstrzygnięć, często ostatnie spotkania decydowały o końcowym układzie tabeli.

LO | Seniorzy: KS SEMP - MLKS Józefovia 2:0 (Rybak, Dębski)

Dobry mecz w wykonaniu naszych Seniorów, od początku SEMP miał przewagę w posiadaniu piłki i tworzył sytuacje pod bramką przeciwnika. Bliżej przerwy mecz się wyrównał, jednak to nasi zawodnicy schodzili do szatni z prowadzeniem 1-0 po bramce Pawła Rybaka. W drugiej połowie obraz meczu się nie zmienił, gracze SEMP-a zmarnowali co prawda jeszcze 100% okazję, ale nie zemściło się to na naszych zawodnikach i w doliczonym czasie gry podwyższyli oni prowadzenie na 2-0 po samotnym rajdzie do pustej bramki Roberta Dębskiego. Dzięki tej wygranej SEMP na koniec sezonu zajmuje 3 miejsce, wyprzedzając właśnie Józefovię.

U-17 | 2001: KS SEMP - KS Legionovia 2:0 (Sharma, Hajdukiewicz)

Bezpośredni pojedynek obu drużyn o 1 miejsce w tabeli zapowiadał się bardzo emocjonująco. Niezależnie od rozstrzygnięć w gabinetach MZPN-u dla jednej i drugiej drużyny jedynym celem było zdobycie 3 punktów. Mecz przez cały jego czas przebiegał pod dyktando zawodników SEMP-a, kontrolowali oni sytuację prowadząc 1-0 do przerwy i podwyższając stan meczu w drugiej połowie. Zwycięstwo, 1 miejsce w tabeli, sukces. Całej drużynie należą się ogromne gratulacje za pracę wykonaną w ostatnich miesiącach!

U-16 | 2002 I: KS SEMP - Legia W-wa S.A. 2:0 (Wysokiński, Szabłowski)

Rywalizacja z Legią często okazuje się dużym wyzwaniem, bywają przypadki że zawodnicy czują przesadni respekt przed graczami występującymi z "Elką" na piersi. Podopieczni Trenera Macieja Tataja zagrali w niedzielnym meczu bez kompleksów, zaprezentowali dyscyplinę taktyczną, agresywny odbiór i spore umiejętności w ataku. Dzięki takiemu nastawieniu zwycięstwo, stosunkiem dwóch bramek zdobytych w drugiej połowie, można określić całkowicie zasłużonym. Dodatkowo zapewniło ono przeskoczenie w tabeli legionistów i 3 pozycję SEMP-ów na koniec rozgrywek Ekstraligi.

U-16 | 2002 II: KS SEMP II - MKP Pogoń Siedlce 5:0 (Bober, Lubasiński, Ignacak, Wajs, Kulesza)
U-15 | 2003 I: KS SEMP - KS Drukarz W-wa 1:1
U-15 | 2003 II: KS SEMP II - NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. 0:16
U-14 | 2004 I: KS SEMP - WRKS Olimpia W-wa 2:0 (Błaskiewicz x2)
U-14 | 2004 II: KS SEMP II - KS Ursus II W-wa 10:3 (Mogielnicki x2, Kucharski x2, Miszczak x3, Kot, Hanacik, Berak)
U-13 | 2005 I: KS SEMP - UKS Orły Zielonka 4:1 (Waker x3, Bojdziński)

SEMP I wygrywa w Zielonce z miejscowymi Orłami 4-1. Hat-tricka ustrzelił wracający po kontuzji Janek Waker, trafienie zaliczył także Mateusz Bojdziński. Nasz zespół przypieczętował obronę mistrzowskiego tytułu i w następnej rundzie będzie występować w Ekstralidze. Brawa za ciężką pracę przez cały sezon!

U-13 | 2005 II: KS SEMP II - PS Live Siennica 4:1 (Nowosielski, Linke, Makowski, Głowacki)
U-12 | 2006 I: KS SEMP - MUKS Kosa Konstancin 0:1
U-12 | 2006 II: KS SEMP II - LKS Mazowsze Miętne 5:1 (Sauś x2, Aleksieiev, Dąbrowski, Żubiński)
U-11 | 2007 I: KS SEMP - MUKS Kosa Konstancin 4:2 (Rochalski x3, Pietrzak)
U-11 | 2007 II: KS SEMP II - MKS Znicz III Pruszków 15:5 (Lutyk x6, Chmurzynski x4, Parzecki x3, Kraus -Piechnik, Dej)
U-11 | 2007 III: KS SEMP III - LKS Sparta Jazgarzew 6:7
U-10 | 2008 I: KS SEMP - FCB Escola Varsovia 2:4
U-10 | 2008 II: KS SEMP II - BKS Naprzód Brwinów 9:6
U-10 | 2009 I: KS SEMP - LKS Perła Złotokłos 6:7
U-9 | 2009 II: KS SEMP II - KS Delta III W-wa 13:6
U-9 | 2009 III: KS SEMP III - Akademia Piłkarska Radość 9:3